Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Normális hogy emiatt szakított...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy emiatt szakított velem?

Figyelt kérdés

Nem sírni akarok nektek, csak érdekelnek a vélemények, mert szerintem ha ilyen miatt szakít valaki, akkor sose szerette a másikat.


Tehát a sztori: az exem szakított velem 2 napja, azért mert nem tetszett neki az öltözködésem. Értem ezt úgy, hogy elég dekoratív lány vagyok, de nem r#bancos. Szeretek nőiesen öltözködni, pl ruhákat/szoknyákat hordani, az összes leér minimum combközépig, vagy még tovább. A főproblémája a kivágott fölsőkkel/ruhákkal volt, de azt se úgy képzeljétek el, hogy mindenem kint volt, csak a dekoltázsom. Büszke vagyok a melleimre, mert nincs megcsináltatva, tökéletes a formájuk és elég sokan még plasztikával sem érnek el ilyen eredményt. Na most akkor miért kéne rejtegetnem?

Szerintetek?


2020. febr. 19. 11:47
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem emiatt szakított veled, ebben biztos lehetsz. Az öltözködésedet az első pillanattól kezdve látta, ha annyira nem tetszett volna neki akkor össze se jött volna veled. Ez egy kifogás, ráadásul a béna fajta.
2020. febr. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
19%
Nem volt gerince megmondani, hogy neki több kell a szép ciciknél.
2020. febr. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Én valahol elhiszem, hogy ez volt az indoka. Ha leegyszerűsítem a képletet, annyiról volt szó, hogy ő valamivel nem tudott megbékélni, te nem változtattál ezen. Magyarán lett egy megoldhatatlan konfliktus forrás köztetek, kompromisszumra senki sem volt hajlandó. Innen nézve a szakítás teljesen jogos, mert csak mérgezte volna a kapcsolatotokat.

Alapvetően azt, hogy emiatt annyira féltékeny legyen, hogy ezt generálja nem értem. De ez van. Fogadd el, lépj tovább, és majd találsz valakit, aki illik hozzád.

2020. febr. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, akkor lehet tényleg csak kifogás volt, mondjuk elég sokat problémázott ezen. Igazából mindegy az ok, most már ez van.

#12 a “szép cicik”, hogyan zárják ki a “többet”?🤔 Érdekel hogyan jutottál erre a konklúzióra, mert a válaszod alapján eléggé úgy hangzik, hogy akinek szép cicije van, az annál több már nem is lehet. Savanyú a szőlő?

2020. febr. 19. 15:14
 15/17 tiril ***** válasza:
63%
Lehet a beképzeltségeddel taszítottad el őt magadtól, ha az utolsó hozzászólásodból indulok ki.
2020. febr. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem savanyú a szőlő, nekem is nagyok is, szépek is, téged meg nem bántani akarlak. Csak arra utaltam, hogy talán ő ennyit látott benned, így tovább lépett. Ez nem feltétlenül a te hibád, de akár lehetett is. Kicsit túlpörgöd a külsőségek témakörét.
2020. febr. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
56%
Nekem nyugodtan megmutathatod a dekoltázsod, nem leszek féltékeny.
2020. febr. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!