Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A barátom ki akar dobni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom ki akar dobni, egyszer már szakítottunk mondván én betegesen féltékeny és rossz természetu vagyok, pedig ez egyaltalán nem így van. Vagy csak erre akarja fogni, hogy megszabaduljon tőlem?

Figyelt kérdés

28/no vagyok. Az elejen normális volt a pár voltunk. Tokeletes volt a harmonia es nagyon szerelmes voltam, azonban a baratom ugy erzem kiszeretett belolem. Mindenfele indokokat keres, hogy belem kothessen. Kesobb mar olyanokat megengedett maganak, hogy mas noket megnezett az utcan ugy, hogy mellette ultem a kocsiban... Meg olyan is volt, hogy ulok befele az autojaba es azt mondja nekem nehogy osszekarcoljam a kuszobot azzal, hogy ralepek a full lapos cipommel. Szerintetek normalis?

Most felhozodott a korabbi szakitook, amikoris a taskajaban nem a mi ovszerunket talaltam meg. Allitasa szerint az csak tartalekba volt, mert gyakorolt. De elotte meg azt mondta volt mar szexualis kapcsolata. Mi ez az osszevisszasag? Szerintem az idegeivel valami nagyon nem okes, sokat dolgozik es mindez raktam csattan... Allandoan feszult es ideges. Most azt mondta vessunk veget ennek, mert nincs ertelme folytatni. Utana 1 het mulva meg konyorogni fog hogy hadd jojjon vissza hozzam, mint multkor. Most szorakozik velem?


2019. okt. 26. 08:32
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem mindig is ilyen volt, csak nem vetted észre, viszont most, hogy leszállt a rózsaszín köd, észreveszed, hogy férfiból van és megnéz más nőket is. Mivel az elején nem szóltál érte, így a kapcsolat harmonikus volt, most meg "betegesen féltékeny és rossz természetű"-nek tűnsz, mivel féltékenységből eredő nem megalapozott feltevéseket teszel. Tényleg szakítsatok és csinálj valamit az önbizalmaddal, mert a jövőbeli kapcsolataidat is tönkre fogja tenni.
2019. okt. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tehat akkor ezert nem volt meg neki 28 evesen meg normalis parkapcsolata. Nem is lesz, ha ilyen marad, de ez mar legyen az o problemaja. Engem nem erdekel hogy otthon kinek orditja le a fejet, a sajat anyjaval is neha ugy beszel mint valami kutyaval. De velem ezt nem fogja muvelni! Keressen ehhez mas partnert.
2019. okt. 26. 08:46
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha kidob hozzám jöhetsz! :D
2019. okt. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem pedig az is lehet, hogy igaza van.

De persze hajlamosak vagyunk mindig a másikban keresni a hibát.


Szerintem egyszerűen csak nem bízol benne. Emiatt ez a féltékenység.

2019. okt. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Elmondtad a magad nézőpontjából a dolgokat. Őt viszont nem tudjuk meghallgatni.


Azt mondjuk nem értem, mi az, hogy a táskájában nem a ti óvszereteket találtad meg. Használt óvszereket visszarak a táskájába????

Ha meg nem használta, akkor meg mi az hogy ti óvszeretek vagy nem a ti óvszeretek? Majd az is a tiétek lesz, ha azt húzza föl. Úgy látszik, vett egy másik csomagot is. Esetleg kipróbálta, hogy melyik a jobb. Ebből következtetsz megcsalásra? Mert ettől mondjuk én is kiakadnék, és ha ilyen szintű dolgokon rendszeresen féltékenykednél, előbb-utóbb lapátra is tennélek.

2019. okt. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem ujonnan vett ovszer volt es nem volt felbontva de en nem irtam egy szoval sem hogy megcsalassal vadolom, neki is elmondtam, hogy elhiszem neki hogy csak probalgatta, esetleg gyakorolt vele. De azert furcsallom, hogy egy szexuslisan tapasztalt ferfinak 28 evesen! ezt gyakorolnia kell... Figyelj, itt mar nem csak ez a problema, ez csak most jott elo ujra. Egyszeruen azt latom hogy nem szeret tiszta szivbol. A munkaja a mindene, helyette kepes barmilyen akar elore leszervezett kozos programot lemondani. Emelett folyamatosan belem kot, persze hogy az emberbol egy ido utan eltornek a regi serelmek. Es nekem ne mondja senki, hogy 100%-ban megbizhato valaki. Te teljes mertekben megbizol a parodban. En megbizok, de azert azt mondom az ordog nem alszik es jobb ha nyitott szemmel jarunk egy kapcsolatban, sajat csaladombol tudnrk nem egy, nem ket peldat monfani megcsalasra.
2019. okt. 26. 11:33
 7/7 A kérdező kommentje:
Most meg már békülne... Azt mondja én váltom ki belőle az agresszív viselkedést. Mik ezek a hangulatingadozások nála? Ha sok a munka, vállaljon kevesebbet és ne rajtam töltse ki! Én ezzel nem tudok mit kezdeni.
2019. okt. 26. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!