Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottam elárultam hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam elárultam hogyan múlhatna el a rossz érzés?

Figyelt kérdés

30-as férfi vagyok mindig azt hittem hogy jobb meg különb mint más,sokáig nem volt senkim,gondoltam nem is lesz de egy lány eltudott fogadni esélyt adni. Meghozta az önbizalmam megtanított öltözködni illetve szociálisan is nagyon sokat fejlödtem vele,baráti körébe is bevitt STB.

A lényeg az hogy egyre több lány kezdett el érdeklödni írántam és végül sajnos nem tudtam ellenállni az egyik legjobb barátnöje nagyon szép volt megcsaltam vele és utóbbi napokban le is cseréltem rá. Viszont nem haggy nyugodni hogy teljesen tönkretettem a barátságát meg nehéz elfelejteni ahogy sírt szakítás után föleg hogy nélküle sehol sem lettem volna.

Mit csináljak hogy jobban érezzem magam?

Hiába van nagyon szép barátnöm de lelkiismeret nem tudok nyugodni segítsetek!



2019. okt. 15. 11:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, ugyanaz az önbizalom hiányos, nulla ember vagy (ez a kettő persze nem függ össze!), aki előtte is voltál. Sajnálom, de ez van. Nem kell, mert a mostani szebb? :D Nekem úgy tűnik, hogy még érzelmileg sem ütsz meg semmilyen szintet.
2019. okt. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
öltöztethetett az exed csini ruhákba ugyanaz a gyökér maradtál
2019. okt. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
88%
Egy hálátlan sz*házi népművészeti agyagedény vagy. Az ilyen EQ nulla csávók miatt lesznek az amúgy normális lányok is idióták. A csaj felkarolta a lúzert akit a mamijának a dicséretei atom beképzeltté tettek. sokáig nem volt senkid? Attól aztán nagyon különb meg jobb vagy. Gondolod haver, hogy véletlenül nem akadt nő? Erre mit csinálsz? Összejössz a legjobb barátnőjével hálából, de azért itt picsogsz, hogy milyen szarul érzed magad. Tudod ezt hívják lelkiismeretnek. Nem árt ha barátságot kötsz vele, mert ahogy elnézlek párszor még fogtok találkozni egymással. Szerintem ne akard jobban érezni magadat hanem viseld a tetted következményeit. Viszont megnyugtatlak, nem fog olyan sokáig tartani ez a rosszullét, mint annak a szerencsétlen lánynak aki kivakart a szarból. Remélem gyereketek is lesz ezzel a legjobb barátnővel akinek átadhatjátok ezt az erkölcsi mintát amit ti magatokénak vallotok.
2019. okt. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
67%

Röviden és tömören: Szar dolgot tettél, de törvényszerű volt, hogy bekövetkezik.


A barátnőd megtanulta a saját bőrén, hogy ha nevelgetned kell a barátodat / barátnődet, igazából a következő nőnek/férfinak neveled.


A barátnőd konkrétan olyan dolgokra tanított meg, amire apádnak és anyádnak kellett volna. Ki is repültél a fészekből, amint "felnőttél".


Dög dolog volt, de sajnos szinte mindig ez történik egy ilyen kapcsolat után.


Visszacsinálni nem tudod. Ha még beszéltek, akkor kérj tőle bocsánatot, köszönd meg neki, amit érted tett és a továbbiakban kerüld vele a kommunikációt, hagyd gyógyulni, továbblépni.


Ha dühösen váltak el útjaitok, akkor kerüld a társaságát, ezen már nem fogsz javítani.


Nyilván szarul érzed magad, mert elárultad. Dehát ilyen a szellemi incesztus.


Eleve rosszul vagyok a gondolattól, hogy a csajom nevelgessen, tanítson öltözködni és szociális körökben mozogni. Tuti nem tudnék rá nőként tekinteni, ahogy te sem tudtál a barátnődre.

2019. okt. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
91%
Napi kamu
2019. okt. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
A magadfajta nem ismeri a lelkiismeret fogalmát. Ez kamunak is gyenge.
2019. okt. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!