Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi lehet a probléma? Kérem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a probléma? Kérem, hogy tapasztaltabbak válaszoljanak elsősorban!

Figyelt kérdés

Kezdem az elején!

Volt egy osztálytársam középsuliban 4 éven keresztül (lány az illető) és volt egy barátja, aki rendszeresen bántalmazta, terrorban tartotta mind fizikailag mint lelkileg. Én ezt a lányt első látásra megszerettem és 4 évembe telt, hogy összejöjjünk, segítettem neki kilépni az előző kapcsolatából, amire nem lett volna képes mert otthon félt elmondani és nyilván az akkori párjának sem mert szólni semmit. Én ezzel a lánnyal több mint 2 és fél éven át jól éreztük magunkat, boldogok voltunk, egyszer nem emeltem rá a kezemet és tényleg minden tökéletes volt (megkaptam azt akit akartam, természetes hogy megbecsültem). Aztán ott kezdődtek a problémák amikor elkezdett vendéglátásban dolgozni.. kezdődött az elhanyagolás, a most dolgoznom kell és az inkább otthon pihen minthogy velem legyen időszak. Sokat próbáltam vele beszélni erről, többször említettem neki hogy a kapcsolatunkra fog rámenni és én ezt nem fogom tétlenül nézni, de nem érdekelte, bármit is csináltam és ötleteltem (ismerősökhöz külföld, továbbtanulás máshol közös albérletben) semmi sem érdekelte, csak az anyagiakkal volt elfoglalva, hogy "nem fogunk tudni félretenni egy forintot sem). Ezek után múlt hónapban beütött a gikszer eléggé keményen, hétvégén még együtt aludtunk, boldogok voltunk aztán rá pár napra derült égből villámcsapás, ő már nem szeret engem egyáltalán, nem boldog velem nem akar velem lenni, hiába mentem próbálkoztam beszélni vele, de úgy viselkedett velem mintha zaklató lennék aki miatt egy pokol volt az élete.. úgy érzem hogy kiégtem teljes mértékben, nem értek semmit és kezdek belebolondulni


21/F



2019. júl. 27. 17:27
 1/7 anonim ***** válasza:
15%
Ilyenek a nők sajnos. Több ismerősöm is szenvedett el testi bántalmazást mégis nagyon-nagyon sokáig nem léptek, pedig megtehették volna. Ez van, ne okold magad, ő a fogyatékos...
2019. júl. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Kisegítetted a bajból, már nincs rád szüksége. Ennyi a sztori röviden.
2019. júl. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Lelkileg súlyosan sérült, az van.

Ilyen emberekkel nem jó összejönni, mert időzített bomba mindegyik.

2019. júl. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehetsz bármilyen kedves, jóravaló, ha nem szeret már, akkor kiteheted a lelkedet, akkor sem fog szeretni. Egy bántalmazó kapcsolat után jól esett neki a segítséged, szerintem akart szeretni, de nem sikerült. A szerelmet nem lehet kipréselni senkiből.

Én ugyan nem éltem bántalmazó kapcsolatban, de volt olyan párom, aki mindenki szerint egy komplett főnyeremény volt. Kedves volt, jól nézett ki, okos volt, lehozta volna a csillagokat az égről a kedvemért, de mégsem éreztem iránta semmit. Kedveltem, de már az is idegesített, ha hozzám szólt. Van ilyen. Ha nem szeret a barátnőd, fogadd el. Ne tegyél szemrehányást neki, de leginkább ne vesd a szemére, hogy "te bezzeg megszabadítottad őt a régi kapcsolatából, ő meg olyan hálátlan, hogy eldob". Ha nem szeret, ne akard magadhoz kötni.

2019. júl. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Viszont ezt 2 és fél év után le lehet teljesen normálisan zárni, nem kell full bunkóba átmenni.
2019. júl. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Beszeltem vele azota, es azt mondta, hogy elmult a szerelem ezert nem akar velem lenni.. ezek szerint lehet velem van a baj, de amit erzek iranta az nem szerelem hanem szeretet, ami erosebb a szerelemnel.
2019. júl. 28. 12:06
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs veled semmi baj es nem is rontottal el semmit. Ilyen akkor is megtortenik, ha mindent jol csinalsz.
2019. júl. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!