Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez mostmi? Irtam neki! válaszo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mostmi? Irtam neki! válaszokat =)

Figyelt kérdés

Irtam egy gyereknek ,hogy tetszik nekem..

erre vissza irta hogy " te meg nekem nem:P "

most szerintetek komolyan gondolta?:|


2010. júl. 11. 00:48
 1/9 anonim ***** válasza:

pff, ne vedd komolyan!

kérdezd meg, h elmenne-e veled valahova

és kérdezd meg egy 10 perc dumálás után is

2010. júl. 11. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak ennyit írt, akkor komolyan és még kicsit tahó is.
2010. júl. 11. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

szia! ne vedd sértésnek , de ez a gyerek egy bunkó és tahó is, szerintem kerüld el, majd találsz egy jobbat.


17f

2010. júl. 11. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem erre csak egy jó válasz van, az, hogy "most már te sem". Ha komolyan gondolta, akkor bunkó (lehet ezt finomabban is), ha nem gondolta komolyan, akkor hülye. Mindkét verzió elég kiábrándító.
2010. júl. 11. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
fiu vagy vagy lány? és már nem azért, de sztem ezt személyesen kellet volna elmondanod.
2010. júl. 11. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem komolyan írta.Egyszer full ugyanez a párbeszéd volt egyik képem alatt myvipen:D és én írtam a csávónak,h "te meg nekem nem:P" és full komolyan.
2010. júl. 11. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
szerintem komolyan gondolta. lehet, hogy egy kicsit finomabban is fogalmazhatott volna, de így tiszta. sokkal rosszabbul is elsülhetett volna ha nagyon finomkodik, te meg félreérted.
2010. júl. 11. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe, elég paraszt lehet az a gyerek, ha így reagál. Nem lett volna nagyon megerőltető, mondjuk azt írni, hogy "Bocsi,de nekem nem vagy az esetem. :S". Ne foglalkozz vele.
2010. júl. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
gyerekes hülye, aki viccesen akar lekoptani! de az ilyen idióta jelekől mát kivagyok! :P de gááááázzzz
2010. júl. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!