Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek az jó ha első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az jó ha első randira repűlni viszem a hölgyet?

Figyelt kérdés
Úgy hogy én lennék a pilóta. Valamennyit beszédetni is lehet közbe. Csak nekem nyílván figyelni kell.

2019. júl. 17. 15:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%
Nem jó ötlet.
2019. júl. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jo otlet akkor, ha egy rovid fel oras repulesecskere viszed es utana/elotte de inkabb elotte van beszelgetos setalos resz. Pl kimentek a repterre piknikeztek beszelgettek es zaraskent repultok kicsit. Csak repulest ne.
2019. júl. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem nem. Lehet, hogy tériszonyos. Ha pedig nem az, akkor is hatalmas bizalom kell ahhoz, hogy beüljön az ember egy idegen (vagy akérki) mellé egy kisebb gépbe repülni. (Egészen más érzés egy emberrel a fedélzeten lenni, mint elrepülni mondjuk innen Londonba több száz másik emberrel együtt.)


Ha már régóta ismer téged, és tudod, hogy megbízik benned, illetve te sem most tanulod a repülést, akkor talán... de én még akkor is várnék ezzel a programmal.

2019. júl. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%
Nem ülnék be melléd, nem bíznék benned mert nem ismerlek.
2019. júl. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
73%
Nem jó ötlet.Mi van,ha nem bírja a repést,beszélgetni nem lehet, zaj is van,másrészt figyelned is kell.
2019. júl. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
69%

Biztos, hogy nem ülnék be melléd első randin. Autóba sem, nemhogy repülőre.

Imádok repülni, de amíg szinte idegenek vagyunk, csak nyilvános helyen találkoznék a randipartneremmel.

2019. júl. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
47%
Azt hittem Tau bácsi tette fel..
2019. júl. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
61%
Ismeretlen mellé/mögé biztosan nem ülnék be egy repülőbe.
2019. júl. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
20%

Szerintem nem kell ide röpcsi. Tekersz egy trombitát, meg egy pár sört. Négyszemközt elkoptatjátok csak úgy fiatalság bolondság, azt hadd szóljon.

By Quagmire....

2019. júl. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
58%

Nem :) Bar én szeretnék repülni egyébként is de első randin ijeszto lenne mint örömmel tölteni el.

Későbbi randira ha úgy alakul a kapcsoalt tartogasd ezt mert maga az ötlet jó :))

2019. júl. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!