Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon gáz hogy átáztam első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz hogy átáztam első randin? Mit gondol rólam most?

Figyelt kérdés

Annyira beszélgettünk észre sem vettem mennyi idő elment már és nem is éreztem hogy cserélni kell és már a 4.nap a hasam sem faj teljesen elfelejtettem

Mikor már indultunk haza ő szólt hogy véres a nadrágom


2019. júl. 16. 22:15
1 2
 1/14 Kumbej ***** válasza:
82%
Jaj. Legalább szólt és szerintem ebben nincsen semmi ciki, női folyamat, az életük(+életed) velejárója. Az lett volna a gázabb szerintem ha viccet csinál belőle, esetleg nem szól. 21/F
2019. júl. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%
Miért lenne gáz? Nem tehetsz róla hogy meg van.
2019. júl. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
19%

...ez a kérdés valódi?


Amúgy az. Lehet elnézi, ha rendes, de attól még gáz, ha objektíven nézzük.

2019. júl. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát kínos lehetett... :/ de ha értelmes intelligens férfival voltál nem gondol semmi rosszat,sajnos előfordul az ilyen...női átok..
2019. júl. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
82%
Ha ezzel megnyugtatlak nekem volt ennél gázabb (szószerint:D) élményem is. Nagyon jól éreztem magam, hihetetlenül vicces volt a srác és a randink vége felé, épp mikor nagyon megnevetetett pukiztam egy hatalmasat. Ha tehettem volna helyben elástam volna magam, de végül elhülyültük és már 4 éve együtt vagyunk.:) Valóban baromi kellemetlen, de sajnos megesik az ilyesmi.
2019. júl. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
57%
Ötös ez nem durva, velem egy csomószor előfordult már.
2019. júl. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
72%
addig jó, ameddig nem hívta a mentőket, hogy sok vért vesztettél.
2019. júl. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
91%
Kicsit kínos de ez természetes dolog nem kell parázni miatta :) rendes volt hogy szólt legalább.
2019. júl. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
87%
Hát szerintem ez elég kínos, de ha normalis, intelligens emberről van szó, nem csinál nagy ügyet belőle és nem ezen fog múlni.:)
2019. júl. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
85%
Mit gondol rólad? Hm..azt,hogy nő vagy ☺ Nekünk nőknek meg sajnos havonta van ilyen nyűgünk. Átáztál,kellemetlen de nem a világ vége,megesik. Ha emiatt rosszat gondolna rólad,akkor felesleges bármit is erőltetni. Mi lenne később ha pl.összejöttök?Amikor megjön neked,el kell bújkálj egy erőben? Vagy fokozom,összeköltöztök. Amikor megjön,hazakell költözz a szüleidhez? Ez egy természetes folyamat. Megesik,hogy néha ilyen "baleset"történik. Nem direkt csináltad. ☺
2019. júl. 17. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!