Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az első randink 1,5 órás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első randink 1,5 órás kutyasétáltatás volt, ahol többnyire a kutyáink voltak a témák, voltak apró nem zavaró csendek, de nem tudom végül passzolunk-e. Szerintetek milyen program legyen a következőn?

Figyelt kérdés
2019. júl. 5. 21:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Menjetek bowlingozni ;)
2019. júl. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát az nem túl jó, ha erőltetett a beszélgetés.
2019. júl. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Legyen kutyamentes, akár egy sima vacsora is lehetne
2019. júl. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem volt erőltetett, sőt, mármint szokatlanul természetes volt az egész. Az első randik alkalmával ha csend van akkor általában befeszülök miatta, de most nem, szóval nem tudom... összességében kellemes volt, csak az eddigi randijaim általában mindig valami beülős beszélgetős hellyel kezdődtek és ott egyből tudtam dönteni, hogy részemről szeretnék-e folytatást.


Köszönöm a válaszokat amúgy. Szerintem akkor most valami beülőset javasolok neki, aztán meglátom merre alakulunk.

2019. júl. 6. 08:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!