Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randinak elviszem repülni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randinak elviszem repülni?

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok. 2 hete ismerem a lányt, kölcsönöcs a szimpátia. Arra lennék kíváncsi, hogy ennyi ismeretség után eljönne-e velem vitorlázó repülőzni. Még azt sem tudja hogy van pilótaengedélyem. Gyakorlott pilóta vagyok, így tuti nem zuhannánk le.:) Amúgy nektek imponál, ha egy srácnak efféle hobbija van?
2011. aug. 10. 12:23
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Vidd el, bajod nem lehet belőle. AZ meg hogy bejön-e neki az már más dolog :D
2011. aug. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Én akarok repülni! *.*

Egyébként ha nincs tériszonya, biztosan szívesen elmenne veled.

16/L

2011. aug. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Attól félek, hogy nemet fog mondani, elvégre elég veszélyesnek tűnik, pedig nem az!
2011. aug. 10. 12:28
 4/22 A kérdező kommentje:
Vagy ezt majd inkább később süssem el?
2011. aug. 10. 12:28
 5/22 anonim ***** válasza:
0%
olcsóbb a ha kilökdd a 10. ről
2011. aug. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Nem, nem olcsóbb, mert van gépünk, így mindkettő ingyen van :D
2011. aug. 10. 12:29
 7/22 anonim ***** válasza:
Már engem is hívtak ilyen randira, de nem vettem részt benne! :DD Nem Te voltál? :D Amúgy tökre jó, hogy nem az a sablon randi, úgyhogy én díjazom az ötletet!
2011. aug. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Én örülnék neki, mondjuk énmár nemegyszer repültem :) csak nem vitorlásrepülővlh a pasim vezet x) Sokan félnektőle, de kérdezd meg, lehet h örülne neki, sztem élmény :)

16/L

2011. aug. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
csak számolj utána elmenni egy 10 emeletshez csak kevés energia mert ma már minden városban van egy. kilökni ismételeten csak egy kevés emberi energia. lehet van repülőd, de odáig eljutni pénz, és nem hiszem hogy egy felszállás semmi pénzbe nem kerül ott a benzin is :)
2011. aug. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Nem, nem én voltam:D, meg utast is csak nem rég szállíthatok.


Vitorlázóhoz benzin.. hmm értesz hozzá;)

2011. aug. 10. 12:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!