Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 17 éves fiúk! Ha egy idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 éves fiúk! Ha egy idősebb csajjal (22) szemeztek vagytok olyan bátrak, hogy odamentek hozzá, vagy inkább vártok míg ő lép (ha lép)?

Figyelt kérdés
Egyáltalán hogy esik nektek, ha bejöttök egy huszonéves csajnak? Gáz, vagy tetszik a dolog? (tegyük fel, hogy egy helyes lányról van szó)
2010. júl. 10. 22:54
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

23:19


szerintem nem fognak PM-et írni a huszonéves csajok nagytöbbsége nem gondol úgy 17 évesre mint férfi:) legalábbis így neten nem. Ha kinézetben ilyen és bejön akkor természetes ,de neten a kort nézik:D

2010. júl. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Daniel1993 ***** válasza:

Szia.


Én szerintem jobban jársz ha te kezdeméynezel. Csak arra ügyelj, hogy ne valami beállított stílusban meny hanem valahogy "véletlenül" menny neki.


Am nekem is írhatok pm-et. :P


17/F -Bécs-

2010. júl. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

OFF:

Nálam sem jöhetne szóba egy 17-18 éves, de aki most tetszik 20-21nek simán kinéz. Megtetszett első látásra, de csak utána tudtam meg a korát. Számok alapján tuti nem tetszett volna meg ha nem látom élőben.

2010. júl. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
pont ugyanígy vagyok mint az utolsó...:) simán nem látszik köztünk a korkülönbség pedig még a 17et se töltötte be amikor megismerkedtünk
2010. júl. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

Én tuti, hogy nem mernék odamenni, eléggé félénk típus vagyok.Ha a lány odajönne hozzám, és úgy érzem jól ki fogunk jönni, természetesen igent mondanék. :)

Nekem alapból bejönnek nálam egy picit idősebb lányok.


Szerintem te kezdeményezz! :)

17/F

2010. júl. 11. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Én sem mernék odamenni...de jó lenne pár évvel idősebb lánnyal járni:)


17/F

2010. júl. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!