Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 17 éves fiúk! Ha egy idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 éves fiúk! Ha egy idősebb csajjal (22) szemeztek vagytok olyan bátrak, hogy odamentek hozzá, vagy inkább vártok míg ő lép (ha lép)?

Figyelt kérdés
Egyáltalán hogy esik nektek, ha bejöttök egy huszonéves csajnak? Gáz, vagy tetszik a dolog? (tegyük fel, hogy egy helyes lányról van szó)
2010. júl. 10. 22:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

én biztos nem mernék kezdeményezni egy 22 éves csajjal vagy többel, de jó lenne egy olyan csajjal járni:)


am 17 vagyok:)

2010. júl. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy viselkedek mint akár miylen idős nővel vagy lánnyal 2 hete egy 36 éves akart rám mászni de uriember voltam és nem küldtem el a g.cibe csak szépen megmondtam neki hogy légyszives ne fogdosd a bicepszemet mert kellemetlen helyzetbe hozol és ő erre még jobban begerjedt. :P Ez van ekkor fölkeltem és illedelmesen elköszöntem tőle. De ha mondtam volna neki hogy gyere akkor jött volna simán.....
2010. júl. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

az én barátom(17) anno simán odajött hozzám. hálistennek! :)

L/21

2010. júl. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Megsunáztad, tudom én, ne is tagadd.


Egyébként meg itt inkább a csaj mászik rá a paciensre.

2010. júl. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Nah erre én is kíváncsi lennék :D


Én 21, kiszemelt 18 :$

2010. júl. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Szóval akkor jobb, ha nem várom a sült galambot, hanem én kezdeményezek? Csak sajnos én is elég félénk típus vagyok, de nagyon bejön a srác.
2010. júl. 10. 23:10
 7/16 anonim ***** válasza:
A nőknek könnyebb próbáld ki......
2010. júl. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

pedig neked kéne kezdeményezned. pl idősebb nőhöz én sem nagyon megyek oda csakha tényleg nagyon bejön ,mert ahogy hallom a 22-25 éves csaj ismerősöktől ,hogy pasiként ránk még nemigazán tudnának gondolni mégha jól is nézünk ki:) szóval mindenképp a nőnek kell kezdeményezni ilyenkor :)


18/f

2010. júl. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

pedig jó lenne egy idősebb csajjal összejönni:)


17f

2010. júl. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
előző vagyok. aki akar írjon pmet:)
2010. júl. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!