Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismerkedésnél mire mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedésnél mire mennyi időt szántok?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, a pasi 22. Másfél éve nem volt komoly kapcsolatom, de akkoriban nem igazán szántam semmire sem időt külön, harmadik találkozás után már az ágyamban voltunk. De ezt most végre szeretném komolyan venni. Szerencsére egy városban lakunk mindketten. Tegnap elmentünk kávézóba, beszélgettünk. Vasárnap elmegyünk este sétálni. Első csókkal, alkalommal meddig várnátok a helyemben?

2019. júl. 6. 14:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem úgy működik, hogy beírjuk a naptárba, hanem hogy hogy alakulnak a dolgok. Ha mindkét fél vágyik valamire, de nem lehet, mert a naptár szerint csak 2 hét múlva lehet, az teljesen abszurd.
2019. júl. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
64%

beszélgetés,1-2 perc.

csók, 2-3 perc.

ujjazás, 3-5 perc.

orális kényeztetés nekem, 15-20 perc.

orális kényeztetés neki, 1-2 perc.

dugás, változó.

sperma letörölgetése (ő csinálja) legalább 10 perc.

beszélgetés utána, max 1 perc.

hát így valahogy.

2019. júl. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mindig akadnak játszmázó kis csajok. Utána meg csodálkozik ha dobják. Ilyen gondolatmenettel ne akarják még komoly kapcsolatot.
2019. júl. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!