Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismerkedesnel egy kozos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedesnel egy kozos ebedkor odaillo koromcipot viselni?

Figyelt kérdés

Ilyesmire gondolok: [link]

Nem szeretnem tuloltozni.


2019. máj. 29. 17:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sok lenne, de én az operabálba se vennék fel ilyet. Ha neked amúgy ilyen a stílusod, és tudsz benne menni, akkor hajrá.
2019. máj. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nálam is a kicsit szolidabb sarok játszik inkább, de ha te ebben érzed jól magad, akkor oké.
2019. máj. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kicsit hivalkodó, de tény, hogy nagyon szexi!!!
2019. máj. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez túl sok egy sima ebédhez.
2019. máj. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy mennyire természetes neked ez a sarok. Ha napi szinten ilyet hordasz és természetesen viseled, tökéletesen tudsz benne járni, akkor teljesen rendben van. De eleve ismerkedéskor kicsit zavarban is van az ember, egy ilyen cipőben meg azért nagyon oda kell figyelni, hogy ne akadjon be egy járda repedésébe, nehogy orra bukj, mert az sokkal cikibb, mint a tornacipő.

Szerintem ha nem arról van szó, hogy naponta ilyenben szaladsz a busz után, akkor válassz másikat.

2019. máj. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
43%
Ilyent nem tűrnék meg nőn ,azért ne hogy már a piros lámpás negyed divatját vegye át !!
2019. máj. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezzel kb minden férfit túlöltözöl élből.
2019. máj. 30. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!