Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, ti ismerkedésnél azzal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti ismerkedésnél azzal vagytok inkább elfoglalva, hogy elég jók vagytok e a nőnek, vagy azzal hogy ő elég jó e nektek?

Figyelt kérdés
Mert szerintem addig míg ki nem derül hogy neki tetszel, értékesebbnek látod, és próbálod elérni a megerősítést. Még akkor is ha neked nem tetszik. Ha meg tetszik, de azt gondolod te neki talán nem, akkor bunkózol vele, hogy ne veszíts. Az ismerkedések egy része nem is igazi pártalálásra irányul, hanem arra hogy pl régi sérelmet meg akarsz torolni a "nőkön". Nem vettétek ezt észre magatokon?
2019. jún. 1. 15:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Is-is. Elég jól nézek-e ki neki, illetve elég értelmes-e ő nekem.
2019. jún. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Mivel mindenki többnek, jobbnak akar látszani, így természetesen azzal, hogy saját magam jó vagyok-e.


Mr. Tökéletességek, akiknek a lábai előtt hevernek a nők, ők pedig a válogatással vannak elfoglalva, és a napi mennyiség kielégítésével.


Ki melyik végén van a phasznak...

2019. jún. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha nem lenne vonzó, akkor el sem jutottunk volna találkozásig. Onnantól megismerni szeretném, mint személyt. A külső az csak egy szelete az elején, nagyobb kérdés, hogy a személye mennyire vonz. Erre figyelek az elején. Volt már többször, hogy vonzó, csinos nő volt, részemről nem volt vele bajom. Stílusra nem éreztem, hogy akarom vele a jövőt. Nem volt meg az egy hullámhossz.
2019. jún. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
3-as, értem hogy van olyan hogy nagyon nincs meg a hullámhossz(ez egyértelmű), de olyan is van hogy éppen lehetne, de az elején látsz valamit hogy a nőnek nem jössz be, és átmész védekezőbe. Utána az egészet ráfogod a hullámhosszra, meg a szikrára. Holott csak magadat véded.
2019. jún. 1. 15:42
 5/10 anonim ***** válasza:

Inkább, hogy összeillünk e.

32/f

2019. jún. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Rockarc ***** válasza:
73%

En sose figyelek ilyenekre. En inkabb megismerni akarom az elejen, hogy milyen is az, aki velem szemben ul. Nem lista alapjan valasztok es meg csak azt sem mondhatnam, hogy egy adott kerdesre vannak jo, vagy rossz valaszok. A kerdes, hogy mit tud megmutatni magabol, van-e olyasn ami felkelti az erdeklodesem? Minden no mas es mas, az egyik odaado, a masik tamogato, a harmadik humoros, laza, vagany stb. Barmelyikkel el lehet kepzelni tobbet. Az osszbenyomas dont. En mindig az atlagtol elterot keresem, az mindegy, hogy lefele, vagy felfele log ki, az egyeniseg szamomra a meghatarozo, nem a tucaterzes.


Ezek mik:

"lég jók vagytok e a nőnek, vagy azzal hogy ő elég jó e nektek"

"bunkózol vele, hogy ne veszíts."

"régi sérelmet meg akarsz torolni"

Ha mondhatom ugy, meg a kerdesedet sem ertem. :)


43F

2019. jún. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Akkor veled vagy az van hogy vagy tényleg nincsen semmi bajod magaddal, vagy az hogy van bajod magaddal, csak letagadod magad előtt is. Ezt nem tudhatjuk :) Még te sem :) De mondjuk nem tűnsz nagy átlagnak, szóval van esély az első lehetőségre.
2019. jún. 1. 16:31
 8/10 anonim ***** válasza:

Egyik se. Hogy milyenek vagyunk egymásnak.

Nem elég jó, hanem milyenek.

2019. jún. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Az ugyanaz. Úgy mész oda hogy jó lenne egy barátnő, és megnézed ő olyan e amilyen jó lesz neked, és őneki te olyan vagy e amilyen neki oké.
2019. jún. 1. 17:32
 10/10 anonim ***** válasza:
Fölösleges ezen agyalni, úgyis csak a pénztárcád vastagsága számít a nőstényeknél.
2019. jún. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!