Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy 18 éves lányhoz szerintete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 18 éves lányhoz szerintetek hány éves férfi illik kb?

Figyelt kérdés

Én a 25-30 éves korosztályhoz vonzódom, de egy barátnőm pedig max 22ig, felette szerinte hülye vagyok, hogy nézem a férfiakat.

Szerintetek?


2019. jún. 30. 17:33
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
16-25 éves kb.
2019. jún. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

#20

Mick Jaggernek meg 2016-ban született gyereke, pedig már akkor is 70 fölött volt a faszi. Ezek szerint a férfiak többsége nyugdíj után akar belevágni a családalapításba?

2019. jún. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Nekem azzal nem lenne bajom, hogy hamar szeretne családot, még 2 évet tanulok a terveim szerint, aztán dolgozni fogok. Nekem inkább az a bajom a legtöbb korombelivel, hogy éretlenek. Ha testileg nem is mind, agyilag a legtöbb igen.
2019. jún. 30. 21:30
 24/25 anonim ***** válasza:
A szüleim akkor jöttek össze, amikor anya 21 éves, apa 29 éves volt. Köszönik szépen, jól megvannak kb 30 éve.
2019. jún. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
"a 25-30 as is már házasodna valószínűleg meg gyereken gondolkozik." Heh? Én 34 vagyok, de nem gondolnám, hogy egyből gyereket akarnék, főleg, hogy barátnőm sem volt még. Szóval nem mindenki ugyanolyan egy adott korban.
2020. szept. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!