Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak, mi lett annak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mi lett annak a kapcsolatnak a vége, ahol ismerkedéskor a nö részletekbe menöen elmesélte szexualis kalandját?

Figyelt kérdés

Mondjuk kérdeztetek valamit es túl részletekbe menöen kaptatok választ , nem dicsekedett se nem panaszkodott , csak elmeselte, hogy a masik pasi mekkorat elvezett stb

Véget vetettetek , vagy nem szamit a múlt ?

Mondjuk nem könnyelmu nöröl van szó , hanem hogy bevállalt valamit egyszer



#indiszkreció
2019. jún. 29. 23:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
28%
Nem számít a múlt semmit sem.
2019. jún. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
68%
Nem vagyok rá kíváncsi.
2019. jún. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Azert megis , mert a baratnöm udvarlója emiatt elvesztette az erdeklödeset
2019. jún. 29. 23:56
 4/17 anonim ***** válasza:
64%
Nem kérdezek tőle ilyet, ha meg elkezdi random mesélni akkor enyhén pszicho.
2019. jún. 30. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
41%

Nálam ez úgy működik, hogyha valaki érdekel, akkor minden érdekel róla. Ha már érdekel, akkor elég negatív dolgot kell mondania ahhoz, hogy kiábránduljak belőle. A szex pedig nem negatív. Nekem furcsa, amikor egyesek kiakadnak az exeken és a régi szexeken, mert szerintem egy kapcsolatban a felek kommunikálnak. És, ha ez kerül szóba, akkor erről is.


Mit csinált a barátnőd? Kecskét áldozott szex közben?

2019. jún. 30. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
31%

> Nem számít a múlt semmit sem.

Akkor mi számít, te, white knight? Az embert a múltja határozza meg.

2019. jún. 30. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nem kérdeznék ilyenre rá, mert letojom, hogy előttem kivel, mit csinált. Ha magától kezdi ecsetelni, rövidre zárnám az ismerkedést. Már, ha alapból túl sokat hozná fel az exét, akkor is kuka, mert az nnak a jele, hogy még vannak elvarratlan érzelmi szálak iránta. Más, ha nagy ritkán felhozza, de csak, ha kérdezem, hogy korábbi kapcsolatban merre voltak nyaralni, kirándulni, ilyesmik. F
2019. jún. 30. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
45%

"Egyszer"... LOL

Meg is érdemli a kis k..vája!

2019. jún. 30. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Ohh, ha annyi tízezresem lenne, ahányszor megkérdezték tőlem első randin (vagy még előtte), hogy volt-e részem hármasban, akkor nagyon gazdag lennék.


Nem szabad őszintének lenni. A pasik ilyenkor elfelejtik, hogy nem kellene olyat kérdezni, amire nem akarják tudni a választ.

2019. jún. 30. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
#9: Pasi vagyok. Értelemszerűen azért kérdezek valamit, mert tudni akarom. Nem zavar a hármas, de a hazugság igen. Biztos velem van a gond...
2019. jún. 30. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!