Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megláttam egy nagyon szimpi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megláttam egy nagyon szimpi csajt a mekinél sorban állásnál. Ki mivel szokta megszólítani ilyen helyzetben a csajokat?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem jött az ötlet, ki mivel szólította volna meg? Sorban állt ő is mögöttem barátnőjével volt, én haverral. Este 23:30 volt, meleg nyári idő, a kinti kasszánál álltunk sorba nagyjából ennyi a körülményekről. Ki mit mondana? :D
2019. jún. 28. 08:19
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Helyzettől függ...

Pl ha megkérdezi kerek e még valamit akkor:

Igen egy szép mosolyt vagy ha kicsit csipkelodni akarsz akkor mondod hogy még egy zsák 20 ezrest 😅😂


De pl szerezhetsz is vele meg rá is mosolyoghatsz ha viszonozza akkor simán el hívhatod randira


De még olyan os szembe jutott hogy :

Amióta te vagy itt a kasszánál azóta felszedtem jo par kilót :D

2019. jún. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Szemezhetsz*
2019. jún. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

#1, a csaj sorban állt, nem ott dolgozik


Kérdező, így már jó kérdés, ki tudja látod-e még?

Egyébként csinálhattad volna úgy, mint egy buliban, meghívod őket valamire, leültök egy asztalhoz és beszélgettek.

Ha nemet mond vagy foglalt vagy nem vagy szimpi

2019. jún. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

uhh csak az elejét olvastam el... sorry


igy már tényleg gázos... járj el többször oda lehet látod méggyszer csak akkor téyleg hivd meg valamire és üljetek le

2019. jún. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Barmivel, de ha nem leptel akkor ez a hajo elment...

Ennel meg az is jobb, ha raboritod a talcadat:) najo ez vicc volt. Amugy meg: "Ne haragudj, de amint meglattalak, rajottem hogy egy eletre bannam, ha nem hivnalak meg egy big mac menure"

2019. jún. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha közvetlenül mögöttem áll:

Mikor a pénztáros kérdezi hogy még valamit esetleg, mondanám neki jó hangosan hogy igen, a mögöttem lévő csaj megadhatná a telefonszámát ;)

Nem biztos hogy beválik de valószínűleg felkelted a figyelmét, ha baratnőjével van és nem vagy számára teljesen közömbös akkor össze fognak nevetni, ami fél siker

2019. jún. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!