Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismerkedeskor ezt elmeséltem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedeskor ezt elmeséltem a pasinak, most ezt elrontottam?

Figyelt kérdés

Elmeseltem hogy kb 3 hete egy pasival lefekudtem, mert ki akartam próbálni , de nem szulettek bennem erzesek . Es rajöttem , hogy nem kell elsietni semmit

Elmeseltem hogy a pasi vett ra .

Most azt mondta , hogy nagyon sertve erzi magat , es faj amit mondtam . ( ezt az új pasit kb masfel hete ismerem)

Azt mondta hogy megalaztam . Meg reszleteket is meseltem , amit sertönek tartott

Ezek utan azt mondta hogy szexet akar ö is , csalódott bennem stb.

Tehat akkor atugorná az ismerkedes többi fazisait

Vélemények ?



2019. jún. 26. 14:19
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
83%

Valójában te rontottad el. Előadtad neki részletesen hogyan vett az a pasi rá arra hogy meg...jon. Utána meg jöttél a ki akartam próbálni dumával. Aztán meg lelkiztél neki hogy várjatok még vele. Nem tart téged túl sokra. (Halkan jegyzem meg jogosan)

Annyit kellett volna mondanod jelenleg nincs komoly kapcsolatom. Nem ám beszámolót adsz neki a kamatyról. De ha ő adná elő hogy amikor kanos egy-két hetente elment egy hivatásoshoz pénzért, akkor ő lenne a közellenség.

Nem kell tutujgatni mint egy óvodást de innentől lehetnél kevésbé lelkizős vele. Vagy rátérhetnétek a dologra most is.

2019. jún. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
81%
Most miért vagy meglepődve?? Ki akarja azt hallgatni hogy a másik mikor, kivel, hogyan b@$zott?...
2019. jún. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
84%
Egy utolsó közönséges proli vagy, aztán még meg vagy lepődve a reakción? Nem semmi :D
2019. jún. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Nem vagyok meglepödve de nem tudom hogy van e ertelme ezt folytatni . Vagy hagyjuk
2019. jún. 26. 15:04
 15/18 anonim ***** válasza:
56%
Ha szereted,ha szexre használnak,mert ezek alapján arra vagy jó szerintük,akkor mindenkêpp érdemes folytatni.Ha nem,akkor legközelebb mással ismerkedve tartsd a szád.
2019. jún. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk pár napos ismeretségnél minek beszélsz arról, hogy nemrég csak úgy lefeküdtél valakivel? Ezt végképp nem értem. Ezt pont egy szinte idegen ember orrára kell kötni? Egy olyanéra akivel épp ismerkedsz és lehetőleg a legjobb képet igyekszel kialakítani magadról a szemében. Az ő reakciója is "szép" mondjuk, rögtön rátérne a szexre. Bár ha másnak csak úgy adod magad akkor lehet, hogy nem érti neki miért kellene "lapátolnia majd hetekig" ugyanazért.

Igen elrontottad. Ha most engedsz neki akkor bebizonyosodik a szemében, hogy könnyen kapható vagy, hisz az előzővel is gyorsan lefeküdtél most meg vele is. Így csak arra leszel jó, egy könnyű nőcske.

Ha viszont nem adod magad akkor esetleg sértve érzi magát, hogy más rögtön megkapott, tőle meg elvárod, hogy bizonyítson.

2019. jún. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Elcseszted, ezt már hagyd a francba.
2019. jún. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
92%

"Elmeseltem hogy a pasi vett ra ."

Ahhaa :D Legalább egy anonim oldalon vallanád be, hogy viszketett. L

2019. jún. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!