Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem kíváncsi rám senki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kíváncsi rám senki, hogy folyik egy normális beszélgetés?

Figyelt kérdés

Aktívan párt kereső, 24 éves genetikailag nagyon jó adottsággal rendelkező, értelmiségi nő vagyok.

Tényleg nem vagyok se buta, se közönséges, papiron minden oké velem, mégis azt veazem észre, hogy a legtöbb randimon nem kérdeznek rólam és ha elkezdek valamit mondani, a szavamba vágnak.

legutóbbi találkozóm pédája: kiderült, hogy a férfi ott nyaralt tavaly, ahol én voltam erasmuson és ott éltem egy fél évet Spanyolországban. Elmesélte, hogy kinél lakott, hogy került oda, de mikor belekezdtem volna, hogy nekem az a fél év hogy telt, milyenek a mindennapok arra, akkor egyszerűen félbeszakitott agy hogy

én: igen, amikor én éltem ott már....

ő: ahhhh tök jó neked, hogy élhettél ott, én azt a hetet bármikor vissza blah blah

én: :((

És már nem egy embernél van ez, az összes randim arról szól, hogy meghallgatom idegen emberek életét, amiről már kb fél óra után tudom, hogy amugy nem számit neke mert nem tetszik a férfi és nem lesz belőle semmi. Ez a jobbik eset, a másik amikor tetszik és tényleg érdekel ezért 4 óra elmegy azzal, hogy én mindent tudok róla ő meg avégén megjegyzi h de jó volt velem beszélni de konkrétan annyit nem tud elváltak e a szüleim én meg azt is tudom mikor döglött meg az aranyhala.


2019. jún. 22. 13:41
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
54%

Jó eséllyel majd lesz egy kis szokásos férfiszidás, de a képlet tök egyszerű: Hiába nézel ki jól, hiába vagy értelmiségi, rosszul választasz. Gondold át, hogy miért pont azokkal a férfiakkal randiztál, akikkel és mi a közös bennük. Lehet, hogy találsz valamit, ami alapján máshogy szűrhetsz.

(Lesz amúgy itt sok jelentkező, aki nem fog a szavadba vágni, de gondolom velük más lesz a hiba... :D)

2019. jún. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
22%
Még nem találkoztál azzal a személlyel, aki meglátja benned azt a bizonyos pluszt, ezért tényleg érdekled.
2019. jún. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
65%
Ez nem is kifejezetten randis probléma, az átlagos beszélgetések nagy része szart sem ér, álságos és mesterkélt az egész.
2019. jún. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
83%
Ideális esetben egy randin is teljesen kötetlen beszélgetés folyik, mint bármilyen más esetben. Senkinek nem kötelező az életét elmesélni, főleg ha nem kérdezik. Ha másik fél ezt erőlteti, akkor eleve szerepet játszik, meg menőzni akar a dolgaival.
2019. jún. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
Ja erről jut eszembe a másik, hogy mihelyt skippelném a smalltalkot, visszaugranak rá és multkor már a srác legjobb hsverjanak az életét is megismertem. Lehet én reagálok rosszul, mert mindig ez van, egyszer kérdezgetett a srác magamról és volt feele fele arányban a beszélgetés de akkor a végén kiderült, hogy csak fáradt volt és nem akart beszélni:(
2019. jún. 22. 14:08
 6/36 anonim ***** válasza:
84%

Most így a külsődre vonatkozóan nehéz megmondani, hogy mennyire is van igazad. De következtethetünk arra, hogy azok találnak be nálad, akik kicsit nagydumás típusúak, extrovertáltak, szociálisan magabiztosak.


Ebből a személyiségből következik, hogy ők ilyenek. Végigdumálnak neked akár órákon keresztül, és aztán elköszönnek azzal, hogy milyen jó volt beszélgetni, milyen jól érezték magukat! 😃


Nehéz kezelni őket. Vannak erre kommunikációs trükkök. Legegyszerűbben, hogy megkéred őt, hallgasson végig. Meg fogja érteni.

Másik pedig az, hogy egyszerűen ez csak egy jel - annak a jele, hogy nem illetek össze. És a randiknak végtére is ez a fő céljuk.


---

Alapvetően a beszélgetés is emberi szükségletünk. Tehát a társalgás során is arra törekszünk, hogy a legtöbb hasznot szerezhessük belőle. Ha valaki extrovertált, akkor az ilyen csacsogós-felszínes beszélgetéseket szeretik, ebből szereznek energiát. És akkor leszel számukra szimpatikus, ha végighallgatod őket, aktív figyeléssel.

Nyilván hosszú távon az a jó, ha kb egyenlő tartalmú az egymással megosztott infók tartalma. Szóval ha valakivel alakul valami, akkor simán megkérheted őt, hogy te is adhass át infót, felhívhatod a figyelmét az egyenlőtlenségre, mert nyilván a partnerednek is fel fog tűnni, hogy elragadtatta magát.

Ebből nem lehet gond! 🙂

(Vagyis nyilván, ha valakinek ez baj, akkor nem őt keresed...)


Szóval tessék kicsit neked is irányítani, önérvényesítés! Lehetőleg az asszertivitás. keretein belül.


Illetve érdemes lehet más típusú emberekkel is ismerkedned, akik nem ennyire szociálisak. Máshol ismerkedni talán? Nehéz dolog ez, nem merek tippeket adni 🙂

2019. jún. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:

Utolsó köszönöm, végiggondoltam és tényleg így van. Azonos beállitottságuak ezek a férfiak, mind ilyen hiperszociális srácok én meg nem vagyok az, nincs is igányem rá ezért elnyomottnak érzem magam.

Na de introvertáltat honnan szerezzek?

2019. jún. 22. 14:15
 8/36 anonim ***** válasza:
86%

Ez velem is történt, csak épp fordítva. Én kérdezgettem a csajt, ő mesélt, de közben nem kérdezett rá, hogy nálam mi történt, csak a saját életét mesélte. Ebből azt vettem, hogy nem rám kíváncsi, hanem csak mondja a sajátját. Én kérdezzek tőle... de kérdés nélkül mondjam el az életem? Őt nem érdekli?!


A másik szitu, amikor szótlanul hallgat, és tőlem várja hogy műsort csináljak, és max reagál. Itt meg nem tudok meg róla semmit, sőt még inkább gyanus is, hogy nem adja ki mi van benne.


Az tényleg hülyeség kérdező, amikor a másik mindent elmond, de közben meg semmit nem tud rólad. A közbevágást nem tartanám bajnak, ha épp lendületben vagytok, és gurul a beszélgetés. De így tényleg inkább egyoldalú.

2019. jún. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
45%
Hihetetlen lesz amit írok, de amikor első látásra az illetővel egymás szemébe néztek és kölcsönösen szavak nélkül jön a bizsergés mindkét félnél, na akkor kell lecsapni. Ahol úgy indul a randi, hogy próbáljuk meg alapon, abból semmi sem lesz. Figyelni kell a jeleket és ne menj el bárkivel randizni csak akinél érzed azt a pluszt. Ilyen összhang ritkán, de mindenki életében legalább egyszer van ilyen alkalom akivel első pillanattól kezdve megvan az összhang.
2019. jún. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
77%

"Miért nem kíváncsi rám senki, hogy folyik egy normális beszélgetés?"

Majd az #1-es válaszomra nem reagáltál. Átérzem a helyzeted... :D


"Na de introvertáltat honnan szerezzek?"

Sehonnét. Nem rájuk vágysz. Ha rájuk vágynál, akkor nem teljesen másféle pasikkal randiznál.

2019. jún. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!