Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek hívjam el randira?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gabriell88 kérdése:

Szerintetek hívjam el randira? 22/l

Figyelt kérdés

Szóval, van egy srác, mellettem dolgozik, és hát voltak apró jelek amiből leszürtem h tetszem neki, viszont elég visszahúzodó típus..én meg hát sosem hívtam még randira pasit:D


nem tudom most próbáljam meg? vagy hagyjam had kezdeményezzen ő? várjak még?


2010. júl. 8. 18:29
1 2
 1/12 Timi: ) ***** válasza:

Szerintem nézegessétek" még egy kicsit egymást,és hátha felbátorodik,ha tetszel neki,akkor biztosan összeszedi a bátorságát,ne neked kelljen már elhívni...

Szóval szerintem várj még picit,hátha: )

23/L

2010. júl. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Adj egyértelmű jeleket arra, hogy bátran közeledhet feléd. Ha pedig nem változik a helyzet, szerintem nyugodtan elhívhatod valahová.
2010. júl. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Tedd meg te az első lépést! Ha valóban tetszel neki, akkor örülni fog, hogy leesett a kezdeményezés terhe a válláról. Ha viszont nem érez ugyanúgy ahogy te akkor sem veszítesz semmit, egyszerűen tudni fogod mi is a helyzet köztetek.


És még valami: NE randira hívd, hanem egyszerűen egy sörre, üdítőre stb. Így még mindig megadod neki a kezdeményezés lehetőségét-ő kell majd lépjen, ha szerelmet akar vallani stb, te pedig csak megteremtetted neki a helyzetet :)

20/L

2010. júl. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat:)jöhet még azért mert úgy látom kétfelé oszlik a tábor:)


Igen addig oké h nézzegetjük egymást, csak aza gond h ez már 2 hónapja megy.. eleinte csak szemezés, de vettem a bátorságot és bemutatkoztam neki:D


azóta annyi történt h már arcra puszi van és történet mesélés.. de viszont konkrétan még nem lépett, én pedig már adtam jelét h tetszik :)közösségi oldalon is felvettem, de mint említettem elég visszahúzodó, jó persze ad ő is jeleket, de valahogy mindig tesz egy lépést aztán meggondolja magát.. ezért gondoltam h elhívom egy kávéra munka után:)vagy elkérem a számát..de viszont nagy a vita bennem mert úgy gondolom a pasinak kellene lépnie először.. bocsi ha kusza lett :)

2010. júl. 8. 18:44
 5/12 anonim ***** válasza:
bazz, állj elé és mond neki elhívsz randira vagy sem
2010. júl. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
hány éves a srác?
2010. júl. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
23 én 22..:)
2010. júl. 8. 20:50
 8/12 anonim ***** válasza:

Jaj de utálom az ilyen helyzeteket :D


Én is azon az állásponton vagyok, hogy ő lépjen először. Magamból kiindulva tuti nem hívnék el egy pasit randizni, pedig pl most is tetszik valaki, de biztos nem hívnám el. Jó, tudom hogy szeretik a pasik ha egy lány leszólítja őket (legalábbis az ide írók ezt mondják) de nekem nem lenne bátorságom hozzá...

2010. júl. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem muszály pnt randira hívni , kérdezd meg tőle mondjuk hogy nem inna-e meg veled egy kávét mondjuk , beszélgess vele légy érdeklődő , ha ebből sem szűri le a dolgot akkor az már elég gáz :/
2010. júl. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerintem hívj el engem randira, szerdán ráérek...:D

Mondjuk én nem vagyok visszahúzódó, sem félénk. Csak hogy gyosan túl legyek rajta, nagy lazán odaléptem a lányhoz, mondtam neki, hogy én vagyok xy, mikor megyünk meginni valamit? Erre azt kaptam, hogy a barátja nem örülne neki, amire a válaszom az volt, hogy ilyen kérdés mikor volt? Holnap találkozik velem:)

2010. júl. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!