Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az gáz ha akivel randizni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz ha akivel randizni akarok nem neki szólok hanem a barátnőjének, hogy adja át a meghívást?

Figyelt kérdés
azért a barátnőjének mert a csajjal nem tok beszélni és msn-en sincs fenn.
2010. júl. 8. 16:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Gáz. Mindenesetre nem túl férfias.
2010. júl. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ha tényleg sehogy nem tudsz vele beszélni, akkor nem gáz. ez az egyetlen út rá, hogy elérd.
2010. júl. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
akkor "B" terv szólok a barátnőjének hogy szoljon neki hogy legyen fenn msn-en
2010. júl. 8. 16:31
 4/10 anonim ***** válasza:
Vagy mondjuk a barátnőtől kérd el a számát/emilcímét/skypnevét/lakcímét. Bazz, légy kreatív.
2010. júl. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Igen gáz, de ha sehogy sem tudod elérni, kk nem.

De ha el tudnád, kk nagyon ciki lennél.

Légy férfi

2010. júl. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, am ha nincs fenn msn-en, nem gondolod, h letiltott?
2010. júl. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
biztos hogy nem tiltott le, ismerem igaz már rég találkoztunk, de nem volt rá oka hogy letiltson
2010. júl. 8. 17:03
 8/10 thedani ***** válasza:
Ilyen ritkán megy fel msn-re, hogy külön szólni kelljen neki? De ha ezt nem mered tőle megkérdezni akkor szerintem a randira sem mersz majd elmenni, de ha el is mész akkor nem hinném hogy valami megnyerő leszel. Második randi meg biztos nem lesz. Magabiztosság ember, először azt szedj össze egy kicsit, aztán egy csajt. Oké?
2010. júl. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
megkérdezném én tőle ezer örömmel személyesen, de nem szoktunk találkozni és nem tom mikor hol van, ezért msn
2010. júl. 8. 17:36
 10/10 anonim válasza:
Ember, kérd el a számát a barátnőjétől...szerintem telefonja van.... azért meg lehetne oldani, hogy Te kérdezd meg és ne üzengess...
2010. júl. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!