Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak? Tetszem neki? 14L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Tetszem neki? 14L

Figyelt kérdés

Egyik osztálytársam, aki nagyon tetszik, órákon mindig engem nézett.. én meg rámosolyogtam, ő vissza, de nem fordult el.. a végén mindig én vettem le róla a tekintetemet... Most, hogy nincs suli, csináltunk 1 bulit, az összes osztálytársunkat meghivtuk... Legjobb barátnőm buzditására felkért táncolni (lassú zenére), aztán meg lefeküdt a pokrócra, és mondta, hogy feküdjek mellé.. odafeküdtem, és átölelt... stb..

Meg a hét elején barátnőmmel kihivtuk pár haverjával együtt.. beültünk kávézóba.. és ott is mindig engem nézett.. Aztán oda ült mellém, de nem nagyon szólt semmit.. és én nem mertem megszólalni.. Csak bámultam ki a fejemből...

Tervezzük, hogy megint kihivjuk.. mit csináljak?? Mert ha nem mutatom ki, hogy szeretem, nem lesz semmi se köztünk.. pedig én nagyon szeretném Őt.. De attól félek, hogy csak a barátnőm miatt jön ki velünk.. meg a buliban is azért viselkedett igy, mert ő mondta neki..

Ha észreveszem, hogy engem néz, mit csináljak? Mert ez igy nem jó...

Amugy ő 15 éves(igen, év vesztes), és még nem volt barátnője, és még nekem se volt pasim.. :S


2010. júl. 8. 14:47
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Jajj hát ez jó :D Gratulálok.. bárcsak mi is igy lennénk :D
2010. júl. 8. 20:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!