Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak? Tetszem neki? 14L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Tetszem neki? 14L

Figyelt kérdés

Egyik osztálytársam, aki nagyon tetszik, órákon mindig engem nézett.. én meg rámosolyogtam, ő vissza, de nem fordult el.. a végén mindig én vettem le róla a tekintetemet... Most, hogy nincs suli, csináltunk 1 bulit, az összes osztálytársunkat meghivtuk... Legjobb barátnőm buzditására felkért táncolni (lassú zenére), aztán meg lefeküdt a pokrócra, és mondta, hogy feküdjek mellé.. odafeküdtem, és átölelt... stb..

Meg a hét elején barátnőmmel kihivtuk pár haverjával együtt.. beültünk kávézóba.. és ott is mindig engem nézett.. Aztán oda ült mellém, de nem nagyon szólt semmit.. és én nem mertem megszólalni.. Csak bámultam ki a fejemből...

Tervezzük, hogy megint kihivjuk.. mit csináljak?? Mert ha nem mutatom ki, hogy szeretem, nem lesz semmi se köztünk.. pedig én nagyon szeretném Őt.. De attól félek, hogy csak a barátnőm miatt jön ki velünk.. meg a buliban is azért viselkedett igy, mert ő mondta neki..

Ha észreveszem, hogy engem néz, mit csináljak? Mert ez igy nem jó...

Amugy ő 15 éves(igen, év vesztes), és még nem volt barátnője, és még nekem se volt pasim.. :S


2010. júl. 8. 14:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha a barátnőd miatt tette volna akkor ott a buliban, akkor vajon miért nézett téged annyit a kávézóban? hmmm? :)
2010. júl. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

nem a barátnőd miatt jár ki.

hanem miattad.

csak nem mer kezdeményezni.fél.hívd félre,mond el neki h tetszik neked,és majd kiderül hogy ő hogy érez.mit veszíthetsz?előtted az élet!

21L

2010. júl. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat! :)


Háát.. nemtudom.. :D csak nekem ez furcsa.. a barátnőm sokkal szebb, mint én.. és ugy érzem, hogy hogyha kijön, hogy miatta jön ki.. az meg már mellékes, hogy engem néz..


---


Épp ez a baj, hogy nem merek vele beszélni.. Félek..

2010. júl. 8. 15:07
 4/11 anonim válasza:
Jegyezd meg!: nem minden a szépség :) am is szépség mulandó jóság maradandó és hidd el a szép és jó nőket is meg unják a pasik ;):)
2010. júl. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
ha bukott akor szard le a fejét ! nem véletlen bukott!
2010. júl. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Ebben van valami.. :)


-----------

Azok, akik megbuktak iskolában, már nem is emberek?? -.- nem lehet őket szeretni?

Amugy meg irtam, hogy év vesztes :) Az nem azt jelenti, hogy megbukott...

2010. júl. 8. 15:38
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha téged bámul és rád mosolyog akkor nem a barátnőd érdekli, ezt hidd el. Ha szeretnél tőle valamit(és ha ő nem lép) akkor gyerünk, mély levegő, és mondd el neki mit gondolsz érzel. Lehet azért sem lép feléd mert mindig van veled valaki, és úgy jóval parásabb a dolog ha barátnő(i)d is ott vannak. Valahogy próbálj kettesben maradni vele és menni fog hidd el.
2010. júl. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"Mert ha nem mutatom ki, hogy szeretem..."


ez aranyos:D

2010. júl. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is így voltam csak én srác vagyok. Én a lánnyal úgy jöttem össze hogy barátom megkérdezte hogy "Ti most jártok?" és arra egyszerre muntuk hogy igen. Sztem bejösz neki.
2010. júl. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen... :)

Csak az a baj, hogy félek vele kettesben maradni... Mert a multkor mentünk haza (arra lakik, amerre én), és alig beszéltünk valamit.. én nem mertem megszólalni.. ha kérdezett valamit, csak arra válaszoltam.. tudom, elég hülye viselkedés :S és próbálok változtatni.. hogy nem leszek ilyen nyuszi..

Amugymeg.. ma kint voltam pár fiúval a fagyizónál... ott volt a 2 tesója (egyik fiatalabb, másik idősebb... ők is fiúk:D) és azt mondta a bátyja, hogy én voltam kint neki háttérképnek a mobiljába.. azt megkérdezte tőle, hogy mi ez? aztán gyorsan áttette..

Azt hiszem, tényleg beszélek vele.. muszály lesz.. nagyon szeretnék vele lenni :)

2010. júl. 8. 20:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!