Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Azt mondják, hogy a magyar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondják, hogy a magyar nők el vannak szállva maguktól ez mennyire igaz a nyugati országokhoz képest?

Figyelt kérdés
2019. jún. 11. 02:55
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
88%

Én nem értem, az itt fanyalgó, főnyeremény férfiak miért nem nyugaton ismerkednek akkor? Ha nyugaton a nők ennyivel jobbak, akkor haggyátok a magyar nőket, úgysem érdemelnek meg titeket!:D

Istenem mennyi gyökér és csodálkoznak, hogy nincs nőjük...

2019. jún. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
24%
Pesten szerintem nyitottabbak a nők , mi akik vidékieknek számítunk vannak a nagyobb arcokkal. Gyerek koromban egy kis városban laktam 10 ezer fős volt kb , ott jellemző volt hogy nagy arcot viseltek a semmire , aztán átköltöztem egy 6 xor akkor városba és már kevésbé tűntek beképzeltnek a nők sőt volt egy nagy szint lépés.
2019. jún. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
13%

11-eske! Ki mondta, hogy nincs nőm???????


Csak mióta pénzem van, és sokkal többet engedhetek meg magamnak (utazás, jó kocsik,stb....) azóta tudom: a magyar nő balkáni. És nem is kicsit.


És van összehasonlítási alapom bőven.


F, 39

2019. jún. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
88%

"A magyar nő"


Olyan nincs. Vagy leírjam, milyen "a magyar férfi"?

Buta, beképzelt, csóró, himsovi.

2019. jún. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
79%
13: Nyugi kisfiú, ne kapd fel a vizet, mert még a végén agyvérzést kapsz.;)
2019. jún. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
34%

#11: Nem vagyok fanyalgó, szimplán leírtam a saját és külföldön élő ismerőseim tapasztalatait. Megkaptam a szokásos lepontozást, majd a válaszok tartalma igazolta a hozzászólásom.

Mellette persze (részedről is), jött a szokásos beszólás a férfiak felé, amiben jött a szokásos "szűzvagynincsnőd" szöveg.

Szóval, összegezzük, ha már nekem is beszóltál, hogy milyen is vagyok. Tudod, hogy legalább minimálisan tisztában légy azzal, akiknek beszólsz. (Mondjuk, gondolom ugyanúgy naponta felfogsz járni, hogy meglegyen a sikerélményed ezekben a beszólásokban, de azért megpróbálom.

Szóval, rólam: Nem vagyok fanyalgó, viszont a tündérmeséket sem szeretem. Nőkről és férfiakról is írok negatív véleményt. A férfiakról írt negatív véleményeim fel vannak pontozva rendszeresen, a nőkről írtak le. Főnyereménynek sem tartom magam. Nyugaton azért nem ismerkedem, mert még pár évig itthon lakom, gyűjtögetek. Aztán lelépek külföldre, mert szellemileg az EU legalja vagyunk lassan. Plusz gazdaságilag is. (Ezektől függetlenül kavartam már cserediákkal gimiben és erasmusossal a koliban. Sőt, ismerősöm esküvőjén, ahol külföldi vendégek is voltak, szintén.) Nem tartom a magyar nők teljes részét rossznak, de azt a szintet, amit te a hozzászólásoddal képviselsz, azért ne nevezzük már normálisnak. Fröcsögtök, gyökereztek, előadjátok, hogy nem gáz, ha valakinek nincs nője, de közben rendszeresen beszóltok, hogy az itteni férfiaknak biztos nincs nőjük.

2019. jún. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
93%
Ausztria pl. elég közel van. Szánjatok rá egy hétvégét, és menjetek ki oda csajozni. Aztán meglátjátok, mennyire állnak szóba veletek az osztrák lányok. Én pl. Olaszországban éltem hosszabb ideig, az olasz nők nagy része biztos nem állna szóba magyar pasival, mert lenézi. És sok magyar férfi ismerősöm van, akik kimentek külföldre dolgozni, nem igazán ismerek olyat, akinek helyi párja van, mert nem állnak velük szóba. Unokatestvéremnek Angliában pl. brazil barátnője van, nem angol. Másik ismerősömnek lengyel.
2019. jún. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
82%

16: szánalmas vagy.:D

Mehetsz az "EU"-ba az összekuporgatott pénzeddel nyugodtan, legalább majd rájössz, mi is a realitás. Kicsit segítek, ahogy az előző is írta, szóba sem fognak veled állni. De sok sikert, legalább meghagyod az itthoni nőket a normális férfiaknak.

Ja és nem érdekel, milyennek gondolod magadat, a hozzászólásod teljes mértékben minősít. Ennyit rólad.

2019. jún. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
33%
#17 A nyugat-európaiak úgy általánosságban lenézik a kelet-európaiakat, nemtől függetlenül és különösebb indok nélkül. A fajelmélet, amit beléjük sulykolnak, ezt diktálja.
2019. jún. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 Lili8989 ***** válasza:
69%
Csak a annyira vannak elszállva, mint a férfiak... A ferfiaknak is ugyanugy irreális elvarasaik vannak a Nőkkel szemben, ami ugyanúgy külsőség. (Legyen vékony stb)
2019. jún. 23. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!