Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak szerintem bunkóság egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem bunkóság egy mindent felezgetni?

Figyelt kérdés

A párommal általában mindent felesben fizetünk. Étteremben viszont ezt nagyon gáznak érzem, amikor közli a pincérrel, hogy külön fizetünk. Az exeimmel amúgy se ez a felezgetés volt, hanem felváltva fizettünk, sokszor így is inkább 70%-ban ők fizettek, mert így látták jónak. Ezt nem is várom el, de egyre kiábrándítóbb ez a centizgetés. Barátokkal se szoktuk ezt csinálni, hanem felváltva. Olyan is volt, hogy gyorsétterembe beszéltük meg a randit, ő előbb odaért és kirendelte az én kajámat is, és mikor megérkeztem akkor rögtön mondta, hogy mennyibe került és akkor odaadtam a pénzt. Így persze nekem sincs őt kedvem meghívni. Másban nincs vele baj, de ettől olyan érzésem van, mintha idegenként kezelne.

21L és 27F



2019. jún. 6. 15:03
 1/10 anonim ***** válasza:
24%

"sokszor így is inkább 70%-ban ők fizettek, mert így látták jónak"


Te meg hagytad :)

2019. jún. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Oké, és mikor mondtad neki, mi volt a válasz?
2019. jún. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
Es megis ilyen pasival vagy együtt szoval, en nem latom itt a valodi gondot.
2019. jún. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
35%

Igazából nem is feleztek, mert ha te kérsz valamit 5 ezer Ft-ért, az ő fogyasztása meg mondjuk csak 3 ezer, vagy akár a duplája a tiédnek, akkor mindenki csak a magáét fizeti, akár ugyanannyi, mint a másiké, akár más értékű.

Nem bunkóság, majd házasságban lehet másképp, lehet, hogy már húzták le így. Számomra nőként kellemetlen is, ha valaki egyből fizetni akarja a fogyasztásomat, aztán ha nem lesz kapcsolat, akkor úgy jön le, mint hogyha kihasználtam volna.

2019. jún. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
61%
Korrekt ember. Tényleg. Nem vár el semmit de nem is ad semmit. Nincs ezzel baj teljesen korrekt eljárás.
2019. jún. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem ciki. Én sem járok el így, még felületesebb ismerősökkel sem. Persze ha mindig ugyanaz a valaki fizet, az sem jó, de van egy ízléses közèpút.
2019. jún. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
25%
Az "egyszer te egyszer én"-el a baj, hogy kicselezhető, és csak akkor működik, ha mindig azonos kb. a fogyasztás mértéke, különben egy kapzsibb ember simán megcsinálhatja, hogy mikor rajta van a sor akkor jó kevés lesz a végeredmény, amikor meg rajtad, akkor "nosza, itt az idő egy ötvenezres számlát csinálni HAHAHA"
2019. jún. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
70%

Fillérbaszintgatás netovábbja. Dobd ki mert hosszú távon csak a gond van vele. Nem a privátfizetéssel van gond, hanem azzal hogy nem tud bánni a pénzzel.

Nőkkel sem...ha így áll hozzá. Teljesen megértem az érzésedet, idegenként kezel.

Kuka.

2019. jún. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
78%
Időtöltésre, dugásra jó vagy. Többre ne igazán számítsál.
2019. jún. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
84%
21 éves vagy...én 35. Nálam ilyen típusnak egy dobása van aztán repül, sőt ahogy visszagondolok már a Te korodban sem tűrtem ezt, bár akkoriban még nem volt kérdés, hogy ki fizet. Ez amit Te itt leírtál nonszensz. Gondold át még egyszer alaposan , hogy akarod e ilyen stílusban leélni a legszebb éveidet.
2019. jún. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!