Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, mennyire bunkóság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyire bunkóság telefonozni randi közben?

Figyelt kérdés

Én F28 ő L24, három randink volt, neten ismerkedtünk, mindketten komoly kapcsolatot keresünk (én biztosan).


Nekem alap, hogy mnden randi előtt "ne zavarjanak"-ra állítom a telefonomat, és ügyelek rá, hogy egyszer se vegyem elő, hogy teljesen arra tudjak figyelni, akivel találkozom.


Már az első fél órás "0-dik" randin is többször elővette a telóját,ami engem kifejezetten zavart, ettől eltekintve más dolgok jól mentek, szerintem megvolt a kémia.


2 nap múlva sok üzengetés után a második randin 3 óra alatt 12x vette elő a telefont, ezek közül egy rövid beszélgetést is lebonyolított, valami teljesen lényegtelen dologról. Nem kért elnézést vagy semmi ilyen nem volt, hogy "bocs, ez most nagyon fontos, fel kell vennem."


A 3. randin meghívtam egy menő étterembe, és amíg vártunk a kajára, csörgött a telefonja, felvette, és kb 20 percig dumált egy barátnőjével arról, hogy mit vegyen a barátnő a pasijának a szülinapjára.


Na, én itt besokalltam, felálltam, odamentem a pincérhez, és mondtam, hogy most kifizetem a számlát (az övét is), és elhúztam. Elmondtam neki, hogy nálam nem oké a telefonozás randi közben, maximum, ha valami tényleg halaszthatatlan.


Mondtam azt is, hogy ez nagyon nagy udvariatlanság szerintem a másikkal szemben. Még ő volt kiakadva, hogy én milyen bunkó vagyok, egyébként is miért nem szóltam, hogy ne telefonozzon. Mondtam neki, hogyha neki ez nem természetes, akkor szerintem nem egymást keressük.


Egy ideig még üzengetett, de aztán, hogy nem válaszoltam neki, elküldött melegebb éghajlatra, és kész.


Szerintetek mennyire tolerálható a telefonozás randin? Ti szoktatok telefonozni/telefonálni, és ha igen, elnézést kértek a sráctól, hogy most nem rá figyeltek?



2018. aug. 6. 19:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
24%
Én lekötöm annyira a lányokat , hogy eszük ágába sincs elővenni a telefont még az időt se megnézni :)
2018. aug. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tök igazad van.
2018. aug. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van, legalább felfogja nem körülötte forog a világ, és nem mindenki várakozik rá.
2018. aug. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Igazából azt nem értem,hogy ha valaki ilyen szinten szarik a másikra,az minek megy el randizni?

Egy randin az ember próbálja megismerni a másikat,de úgy nehéz,ha nyomkodja a telefonját.

Jól tetted,hogy hagytad a f**zba.

28/F

2018. aug. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút igazad van. És még ő volt megsértődve. LOL
2018. aug. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Nő vagyok, imádok a barátnőimmel telón locsogni és chatelni, de tökéletesen és teljesen neked van igazad.

Egy paraszt dolog ez, amit tesz.

Annyira szomorú, hogy nem is érzi, hogy ez miért probléma. Képzeld, én még a barátnőmmel is elbeszélgettem erről egyszer. Hogy mióta nem vagyunk már kolleginák, fél évben egyszer tudunk találkozni élőben, akkor ne telefonozzon már addig a három óráig.

Jól cselekedtél, respect!

2018. aug. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
68%

Igazad van.

Amúgy nem veszítettél, egy üresfejű hp.

(Te pedig tartalmas srácnak tűnsz.)

2018. aug. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
18%

Nyilván túlzás, amit csinál. Vagy bunkó vagy kvázi nem nagyon keltetted fel az érdeklődését.

Viszont az is elég túlzás, hogy te kifizetted a számlát és kivonultál, mint valami kis sértődött csitri. Egy férfinak azért tudnia kéne viselkednie, akkor is, ha bunkó a másik. Nem rinyálni kell és jelenetet rendezni, hanem nem kell meghívni többször és probléma letudva.

Ettől függetlenül hangsúlyozom, nem kell tolerálni a telefonozást, én se védeni akarom a csajt.

2018. aug. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

8-as:

Azért fizettem ki az egész számlát, mert én hívtam meg őt, és nekem az evidens, hogy aki meghív, az fizet.

2018. aug. 6. 20:13
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen igazad volt.


N

2018. aug. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!