Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, mennyire bunkóság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyire bunkóság telefonozni randi közben?

Figyelt kérdés

Én F28 ő L24, három randink volt, neten ismerkedtünk, mindketten komoly kapcsolatot keresünk (én biztosan).


Nekem alap, hogy mnden randi előtt "ne zavarjanak"-ra állítom a telefonomat, és ügyelek rá, hogy egyszer se vegyem elő, hogy teljesen arra tudjak figyelni, akivel találkozom.


Már az első fél órás "0-dik" randin is többször elővette a telóját,ami engem kifejezetten zavart, ettől eltekintve más dolgok jól mentek, szerintem megvolt a kémia.


2 nap múlva sok üzengetés után a második randin 3 óra alatt 12x vette elő a telefont, ezek közül egy rövid beszélgetést is lebonyolított, valami teljesen lényegtelen dologról. Nem kért elnézést vagy semmi ilyen nem volt, hogy "bocs, ez most nagyon fontos, fel kell vennem."


A 3. randin meghívtam egy menő étterembe, és amíg vártunk a kajára, csörgött a telefonja, felvette, és kb 20 percig dumált egy barátnőjével arról, hogy mit vegyen a barátnő a pasijának a szülinapjára.


Na, én itt besokalltam, felálltam, odamentem a pincérhez, és mondtam, hogy most kifizetem a számlát (az övét is), és elhúztam. Elmondtam neki, hogy nálam nem oké a telefonozás randi közben, maximum, ha valami tényleg halaszthatatlan.


Mondtam azt is, hogy ez nagyon nagy udvariatlanság szerintem a másikkal szemben. Még ő volt kiakadva, hogy én milyen bunkó vagyok, egyébként is miért nem szóltam, hogy ne telefonozzon. Mondtam neki, hogyha neki ez nem természetes, akkor szerintem nem egymást keressük.


Egy ideig még üzengetett, de aztán, hogy nem válaszoltam neki, elküldött melegebb éghajlatra, és kész.


Szerintetek mennyire tolerálható a telefonozás randin? Ti szoktatok telefonozni/telefonálni, és ha igen, elnézést kértek a sráctól, hogy most nem rá figyeltek?



2018. aug. 6. 19:34
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Nő vagyok. Soha, de soha nem viselkednék így, még akkor sem, ha abszolút nem érdekel az illető és nincs kémia. Én csodálkozom, hogy az első találkozó után még elhívtad többször is... akkor szóltam volna udvariasan, hogy figyelj, ez nálam nem pálya, ha ezek után sem kap észbe, akkor minél rövidebb úton le kell zárni a dolgot.

Legalább jól nézett ki? :D


Viccet félretéve, nem vesztettél sokat, ennél csak jobb lesz :)

2018. aug. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted. Ugyanígy gondolkodom én is ezen a téren.
2018. aug. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
89%
Nőként mondom,hogy teljesen igazad volt. Nagyon bunkó dolog volt ez a részéről.
2018. aug. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
94%
Nőként írom hogy teljesen igazad volt. Én is voltam ilyen helyzetben.
2018. aug. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 peca1000 ***** válasza:
100%

Nagyon helyesen cselekedtél.


Én mindíg kikapcsoltam a telefont randi közben, mert hiába van rezgőn, zavaró lehet.


A fontos hívásokat előre lebonyolítottam.


Ha viszont pont akkor tudnak megnézni egy ingatlant (közvetítő vagyok), mikor randi van, akkor a tulajt megkérem, hogy mutassa be, de akkor bekapcsolva hagyom a telót rezgőn, mert lehet, hogy az ügyfél nem talál oda, késik stb. és akkor elérhetőnek kell legyek.


De ezt randi elején közlöm a partnerrel, hogy ilyen lehet, nézze el, ha ez miatt hívnak.


De olyat nem tennék, hogy én csak úgy bárkit unaloműzésként felhívnék, én sem tolerálnám a randi partnertől.

2018. aug. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Érthető, hogy zavart téged, de igazán szólhattál volna neki már az elején, hogy ezt hanyagolja. Én telefonfüggő vagyok, de randin nem veszem elő, csak ha már órák óta együtt vagyunk és van egy kis szusszanás, rápillantok, illetve ha hihetetlen fontos dolog jön közbe, az kivétel, akkor elnézést kérek nyilván, de egyébként nem állnék le telefonozni.


26n

2018. aug. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Nem mai a kérdés, de attól még válaszolnék rá.


Férfiként lényegében egyetértek veled, bunkóság randin telefont nyomkodni, (hosszú) telefonhívásokat bonyolítani. Én mindig rezgőre állítom, sose veszem elő csak úgy nyomkodni, hívásokat is kinyomom elsőre. Ha azonnal visszahív, akkor elnézést kérek a partnertől, és felveszem. De azzal kezdem, hogy megmondom a hívónak, most éppen nem a legalkalmasabb időben hívott, ha nem halaszthatatlan ügy, akkor később visszahívom. Aztán a hívás végén megint elnézést kérek.


Egy valamiben nem értek egyet, én nem hagytam volna ott randi kellős közepén és dobtam volna emiatt. Hanem még jóval korábban szóltam volna neki, hogy ez engem zavar, hogy nem rám figyel, én is lenémítottam a telefonom, hogy csak rá tudjak figyelni. Ha ezután is folytatja, akkor se hagytam volna ott szó nélkül, de esélyes, hogy nem lett volna következő alkalom.

2019. jún. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!