Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak! Ti is ezt tapasztaltá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti is ezt tapasztaltátok?

Figyelt kérdés

Most akkor hogyis van ez?

Akár hány "normális" /átlagos lánnyal találkoztam mindegyik lekoptatott!

Elhívom őket párszor találkozunk majd mikor komolyabbra terelném a dolgot mindig lekoptatnak! Ráadásul sunyi és Gerinctelen módon mert sokan még vissza írni se hajlandók, mikor úgy váltunk el, hogy minden szép és jó!

Vagy csak b...szni akartok? Akkor azt kell mondani! Legalább annyi lenne bennetek, hogy el mondjátok az ember szemébe pacekba baz..dmeg! Persze tisztelet a kivételnek!

És akkor itt rikácsolnak, hogy mert a fiúknak a bulikba fölszedhető meg ilyen olyan dögös könnyűvérű csajok kellenek! Hát persze baz...dmeg azok legalább tudják, hogy mit akarnak, dugni egy jót azt viszlát! És akkor engem is megszóltak most, hogy minden héten más csajal kamatyolok? Hát mit csináljak ba...meg várják a puncira 70 ~éves koromig? És még ezek a nők hordanak el engem mindennek, hogy hogy lehetek ilyen még az ilyen csajokat a ku...va életbe bele már!


2019. máj. 30. 17:07
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Az eszedbe se jutott, hogy VELED van a probléma?
2019. máj. 31. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

Nem nem nem még mindig nem értitek!

Én nem szoktam síránkozni! Én maximum ideges vagyok bár azt elég sokszor, de azért egy csajnál sem kezdek el kiabálni ha nem tetszik valami!

De én azt nem értem, hogy minek akarnak egyáltalán akkor találkozni velem? És már nem 2-3 ilyen volt, hogy láttak személyesen vagy képen, találkoztunk párszor és kész!

2019. máj. 31. 13:48
 23/24 anonim ***** válasza:
Mit nem értesz ezen? Nem a kinézeteddel van gond, hiszen találkoznak veled. Nagyon úgy néz ki, hogy a stílusoddal, személyiségeddel van probléma. Persze könnyebb a sikertelenséget ráfogni a nőkre, mint magadbanézni és fejlődni.
2019. máj. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Attól, hogy nem kiabálsz velük, a stílusodon és a kisugárzásodon nem tudsz változtatni, ez adott.
2019. máj. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!