Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak! Ti is ezt tapasztaltá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti is ezt tapasztaltátok?

Figyelt kérdés

Most akkor hogyis van ez?

Akár hány "normális" /átlagos lánnyal találkoztam mindegyik lekoptatott!

Elhívom őket párszor találkozunk majd mikor komolyabbra terelném a dolgot mindig lekoptatnak! Ráadásul sunyi és Gerinctelen módon mert sokan még vissza írni se hajlandók, mikor úgy váltunk el, hogy minden szép és jó!

Vagy csak b...szni akartok? Akkor azt kell mondani! Legalább annyi lenne bennetek, hogy el mondjátok az ember szemébe pacekba baz..dmeg! Persze tisztelet a kivételnek!

És akkor itt rikácsolnak, hogy mert a fiúknak a bulikba fölszedhető meg ilyen olyan dögös könnyűvérű csajok kellenek! Hát persze baz...dmeg azok legalább tudják, hogy mit akarnak, dugni egy jót azt viszlát! És akkor engem is megszóltak most, hogy minden héten más csajal kamatyolok? Hát mit csináljak ba...meg várják a puncira 70 ~éves koromig? És még ezek a nők hordanak el engem mindennek, hogy hogy lehetek ilyen még az ilyen csajokat a ku...va életbe bele már!


2019. máj. 30. 17:07
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

4.😂😂😂


Kérdező! Talán olyan körökben kellene próbálkozni, ahol normális nők vannak és nem a ribizli bokorban.

Amúgy meg nem hisztikézni kell, hanem felnőni a feladathoz...

2019. máj. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
akkor hívj el randizni, lássuk mit tudsz ;) képet is küldj előtte
2019. máj. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
#12 te most mit szeretnél tőlem? Hány éves vagy? Mert ismerkedtem én már idősebb nővel! Rosszabb volt mint a fiatalabb!
2019. máj. 30. 18:31
 14/24 anonim ***** válasza:
Ne haragudj kérdező, de borzalmas a mentalitásod. Nem csodálom, ha lekoptatnak, és mivel ilyen vagy, attól tartanak, hogy hisztizni fogsz meg dühös leszel és inkább eltűnnek. Ha egy férfi randin megjegyzést tesz az ilyen olyan nőkre, akkor tudom, hogy elutasításkor jó eséllyel mire számíthatok.
2019. máj. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
huszonéves lány vagyok, kétlem, hogy idősebb mint te.. :D de csak viccelődtem és ezt a reakciót vártam kb.
2019. máj. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

Szórakoztak ti velem itt, nem is ez volt a kérdés! Nem az érdekel, hogy velem miért történik ez! Mert nem csak velem történik! Hát hány ilyen átlagos/ribizli kérdést lehet itt látni?!


De te meg mílyen reakciót vártál tőlem? Mit reagáljak? Hogy majd el is hiszem így látatlanba? Hát nem vagyok én hülye!

2019. máj. 30. 19:08
 17/24 anonim ***** válasza:
Szerintem verd ki, és majd lenyugszol!
2019. máj. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Nem haragudhatsz valakire csak azért, mert nem akar veled kapcsolatot.
2019. máj. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Komolyan nem értitek? Itt nem egy emberről van szó! Hanem azokról a csajokról akik a átlagos/csinos/intelligensebb kategóriába sorolják magukat! Hogy ilyen még olyan komoly kapcsolatot keresnek aztán meg ők ilyednek be ha a jóember komolyan gondolja!
2019. máj. 30. 20:32
 20/24 anonim ***** válasza:
Nem attól ijedtek be, hogy valaki komolyan gondolja, hanem TŐLED ijedtek be, ami a stílusod alapján teljesen érthető. Érdekes, én nem siránkozok itt hogy 10-ből 9 pasi csak dugni akar, te nem tudnád összeszedni magad? Csak egy tipp. Meg mondjuk foglalkozhatnál önismerettel, mert ezzel a stílussal mindenkit elriasztasz magad mellől.
2019. máj. 31. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!