Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem bírok kiigazodni rajta,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bírok kiigazodni rajta, most akkor mit érez? (Alul több infó)

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel pont egy hónapja megismerkedtem csak így interneten keresztül. Mindig jókat beszélgettünk és látszott tényleg rajta, hogy szimpatikusnak talál. Meg is beszéltünk egy randit. Egy ideig távol voltam így nem beszéltünk egy hétig. Mi után hazaértem egyszer beszéltünk csak. Más nap ráírtam, de egy pillanat múlva kilépett. 5-10 perc múlva visszajött, de nem írt vissza (Ezt mondjuk még a netjére lehetne fogni, mert volt többször is olyan, hogy ledobta.). Más nap megint ráírtam, hogy most akkor hát ha tudunk végre beszélni. Mi után írtam, hogy Szia negyed óra múlva írt csak vissza, hogy Pillanat:). Vártam egy ideig, de egy óra múlva kilépett. Nem tudom, hogy ezt lehetne-e arra fogni, hogy valaki ott ült a gépénél. Következő nap vártam, hogy akkor majd jelentkezik, de semmi. Eldöntöttem már régebben, hogy nem írok rá, mert ha érdeklem akkor rám fog írni. Tegnap vártam, hogy majd akkor talán rám fog írni, de ,,Nem volt a gépnél", mondjuk tuti, hogy ott ült a gépénél, mert közben képet váltott, meg gyors üzenetet is váltott. Eddig mindig rám írt és örült ha én is ráírtam. De akkor most mi van? Nem értem, hogy akkor most miért nem beszélünk. =/ Nem vagyok az a nyomulós fajta neten szóval hagyom most egy ideig, hogy majd hát ha jelentkezik. Erről mi a véleményetek? Szerintetek mi lehet az az érv ami miatt nem ír?

Sajnálom, hogy ennyire hosszúra sikeredett. Várom az értelmes válaszokat.


2010. júl. 7. 15:19
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Oké. A "hátha" a "másnap" és a "miután" egybe írandó. Ma is tanultál valami hasznosat.


Ja és terhes vagy.

2010. júl. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az legyen a legnagyobb gondom, hogy ezeket külön írom...DE azért kösz a helyesírási leckét.
2010. júl. 7. 15:24
 3/7 anonim ***** válasza:
Írhattam volna más okosságot is neked, de ezt a helyzetet csak te látod át, senki más. A pasast csak te ismered, a szituációt csak te ismered, ha tanácsot akarsz itt van: beszélj vele őszintén, abból baj nem lehet. Kérdezd meg mi a baja veled, oszt kész. Lehet itt találgatni, de azzal nem leszel előrébb.
2010. júl. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Amúgy ezt fogom én is tenni, csak gondoltam előtte várok egy kicsit hátha mégis rám ír majd. Kösz a választ.
2010. júl. 7. 15:32
 5/7 anonim ***** válasza:

Fontos hogy mielőtt 1 hétig nem voltál volt e randi vagy sem.


Ganyús ha volt akkor nem ilyennek képzelt


Ha meg akkor talált jobbat. Ha a pasit érdekelné hogy mi van veled, írt volna már rég.


22F

2010. júl. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?könnyebb segíteni....
2010. júl. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ő 17 éves én pedig 14.
2010. júl. 7. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!