Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Másoknak is ilyen sz*r most...

Másoknak is ilyen sz*r most ez az oldal, mert nekem minden fehér, és nem bírok kiigazodni rajta. :S?

Figyelt kérdés
2009. szept. 26. 14:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Hogy érted? Nálam minden tökéletes.
2009. szept. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát nem olyan mint régen. Régen zöld volt a kérdés alapja a többi meg kék, de most csak fekete-fehér! :S
2009. szept. 26. 15:11
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálam továbbra is olyan, mint régen. Nem állítottál el valamit a monitoron? Más oldalnál is ez van, vagy csak itt? Tuti nem az oldal hibája, nálam jó.
2009. szept. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
sz@r a neted. nekemis ilyen volt.rakd újra a géped.
2009. szept. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Attól, hogy rossz a nete, a színek nem vesznek el. Az újratelepítésnek pedig semmi köze a net minőségéhez.

Húzd ki a monitort és dugd vissza (a PC-t kapcsold ki és áramtalanítsd közben!) Hátha.

(1. és 2. válaszoló)

2009. szept. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
dehogyisnem hiszen a vírus falja az egészet. nekemis olyan számittógépész mondta vagy ki a rák az.
2009. szept. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod, hogy a számítógépész az informatikus, akkor szerintem inkább ne szólj bele, mert butaságokat beszélsz. :) Mit fal a vírus? :D
2009. szept. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ráadásul ha vírus is okozza, újratelepítéstől nem tűnik el. Vírust kell irtani.
2009. szept. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Egyébként ma bekapcsoltam és semmi baja nem volt, olyan az oldal mint régen...:)
2009. szept. 27. 13:30
 10/10 anonim ***** válasza:
Néha nekem is szétesik az oldal, ilyet még az iwiw szokott csinálni. Szerintem néha hiba van ezzel a két oldallal, talán a túlterheltség miatt.
2009. okt. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!