Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Osztálytársból barátnő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Osztálytársból barátnő?

Figyelt kérdés

egy hete összejöttem egyik osztálytársnőmmel. 2 éve egy osztályba járunk, egyre többet dumáltunk az utóbbi időben, egyre szimpibb lett és megtetszett, és múlt héten egy kiránduláson végül elcsattant egy csók és hát úgy döntöttünk, haverság helyett megpróbáljuk a kapcsolatot. azóta tegnap találkoztunk először. én, mivel már állítólagos pasijaként érkeztem a találkára, vittem neki virágot meg egy kicsit jobb ruhákat vettem fel mint általában. ő viszont nem hozott nekem semmit, a szokásos átlagos utcai ruhájában volt, semmi smink, és bár csókolóztunk több alkalommal is, nagyjából úgy viselkedtünk mintha még mindig csak haverok lennénk.

Szerintetek ő komolyan gondolja ezt a kapcsolatot, vagy csak nagyon akart már pasit, és "kéznél voltam" de továbbra is barátként tekint rám?


17/F (a lány is 17)


2010. júl. 7. 13:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem vitt neked semmit? Úristen. Miért, szokás vinni a másiknak valamit? 21. század ember.
2010. júl. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nyányányááá
2010. júl. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mintha csak egy nő írta volna...
2010. júl. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mi a baj? :S
2010. júl. 7. 13:30
 5/6 anonim ***** válasza:
Mekkora egy papucs vagy. Úgy ki fog használni, hogy az nem igaz.
2010. júl. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

hát a lánynak nem is nagyon kéne vini ajándékot elsö talira, meg nekedse nagyon majd amikor már 1éve vagytok együt azt megünepelhetitek kisebb ajándékal, meg most mien ruhát kelet volna felvenie?:D eséltélyit? még jo hogy utcaiba ment =) és ha járni kezdet veled nyilván szeret te hülye xD

16L

2010. júl. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!