Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, egy elkényeztetett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, egy elkényeztetett férfi is lehet szimpatikus a számotokra, ha küzd azért, hogy értelmes legyen az élete?

Figyelt kérdés

Gazdag,elkényeztetett aranyifjú vagyok,burokban nőttem fel,a családunk tehetős, budai lakások,vidéki házak,balatoni nyaraló, külföldi nyaralások, műtárgyak,festmények stb. Szüleim elitisták,tőlem is elvárták, h diplomát csináljak,ahogy a tesóimtól is. Az egyetem volt az alibi, h úgymond csinálok valamit, valójában csak piáltam,buliztam,csajoztam,utazgattam és élveztem, h semmit se kell csinálni, nem volt nagy cucc elvégezni, mert amúgy is ilyen büfészak volt.

Aztán valahogy rájöttem, h nem akarok elsüppedni a semmittevés mocsarába. Több hasonló helyzetben lévő haverom már teljesen lecsúszott,valaki totál alkesz lett, egy másik drogfüggű, én nem akarok így járni. Sokan hiszik, h milyen könnyű annak, akinek megvan mindene,valójában annyira nem egyszerű,mert pont a legfontosabb dolog hiányzik az életből a MOTIVÁCIÓ! Végül úgy döntöttem, h tudatosan megpróbálok kimozdulni a konfortzónábból és kipróbálni, hogy milyen is a való élet. Persze ez csak nagyon fokozatosan megy, először egy teljesen semmittevős melót kerestem, aztán egy kicsit mozgalmasabbat, de lényegében még mindig ott tartok, h semmit se csinálok, viszont legalább már van több saját bevételi forrásom,amiből bőségesen megélek és még félre is tudok tenni. Tehát azt a célt sikerült elérnem, h valamelyest függetlenedtem a szüleimtől, nyilván mivel lakásaink vannak, így az egyikben lakom és nem kell albérletet fizetnem, csak a rezsit, tesóim közül még én vagyok a legtalpraesettebb, de ez már lassan két év kemény munkája. Jelenleg se tudom,h mit is akarok pontosan, de folyamatosan keresgélek és próbálok motivációt találni. Nem akarom egy elcseszett semmirekellőként végezni. Bár most már sok mindent csinálok,ami hoz bőven pénzt, de ezek nagyon lightos melók,és nincs is túl sok értelmük, szép fokozatosan fogok eljutni oda, hogy valami érdemit is tegyek, mert van bennem azért egy vágy, hogy valamit alkotni szeretnék, csak még nem találtam ki, hogy mi legyen az.

A szerelmi életem az valami katasztrófa, mivel mindig azokat vonzzom be, akik csak érdekből akarnak velem lenni. A rendesebb lányok elhajtanak,mert nem tudnak bennem megbízni. Pedig én szeretnék majd komoly kapcsolatot, családot, gyerekeket.


2019. máj. 19. 12:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Vegyel el felesegul! Kerlek! Eletem vegeig segitek a semmit tevesben, ha kell!
2019. máj. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Elso vagyok, amugy az mennyire igazsagtalan, hogy te meg lenyegeben meg mindig nem csinalsz semmit, es van annyi ‘beveteli forrasod’ hogy eltartod magadat es meg felre is raksz... en meg minden aldott nap dolgozom es igy keresek atlag felett... igazabol nem is kell hogy elvegyel, csak azt aruld el hogy ezt hogy lehet kivitelezni...
2019. máj. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Rendes munkahelyeim vannak(irodai), 2 is párhuzamosan részmunakidőben, de lényegében én ezt semmittevésnek nevezem, mert szinte semmi erőfeszítést nem kell tennem.
2019. máj. 19. 12:50
 4/10 anonim ***** válasza:
32%

Első két hozzászólás: és még a nőket nem érdekli a pénz...ahha...szánalmas! F, 38


Haver: magyar nőt NE! Rá fogsz jönni...határon túlit vagy európait, de magyart soha!


F, 38

2019. máj. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"de lényegében én ezt semmittevésnek nevezem, mert szinte semmi erőfeszítést nem kell tennem."


Nem attól lesz valami munka, mert megszakadsz es utalod. Okos ember olyant választ, amit örömmel végez.

2019. máj. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nekem nincs bajom a magyar nőkkel. Meg úgy általában senkivel. Megértem, hogy aki nem ilyen helyzetbe született, annak szar lehet látni, h nekem minden adott,amiért ők egy életen át küzdenek.

Viszont az én helyzetem se olyan egyszerű, mint ahogy azt elképzelik, nem könnyű áthidalni azokat a különbségeket, ami az én és mások élethelyzete között van. Egy normális életre vágyom, egy normális lány mellett,csak ők valahogy sosem hiszik el, h én tényleg ezt akarom.

2019. máj. 19. 12:58
 7/10 A kérdező kommentje:
Számomra közömbösek ezek a munkák,olyan mintha semmit se csinálnék, annyiból jó, h így magamnak teremtek pénzt, nem vagyok a szüleim pénzére rászorulva. Szívesebben csinálnék olyat, amit szeretek, de még nem találtam ki,hogy mi legyen az.
2019. máj. 19. 13:00
 8/10 anonim válasza:

Szia!

Igen lehet az! Csak ne viselkedj úgy..

Most lehet nem fog sikerülni meg fogalmaznom...bocsànat..

A jelenlegi pàrom is ilyesmi csalàdból szàrmazó.. ő jelenleg 2 kezű könnyebb fizikai munkàt végez (az jött be neki)

De nàla néha nem tetszik mikor pl olyanokat mondd,hogy nàlunk ez nem úgy működik. Ezt meg azt kellene venned,tenned..(köszi,miből..könnyen beszél)

Nàla ezek amik kitudnak idegelni,de jelzem is neki. Vàlassz olyan nőt aki nem anyagias. Nem fogad csak úgy el semmit,ha meghívod kvzni mêg azt is nehezen :)

2019. máj. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#4


Szerintem nincs olyan hogy a -noket- nem erdekli a penz, vagy a ferfiakat, vagy az idosoket-fiatalokat, magyart vagy nem magyart. Olyan vilagban elunk ahol MINDENKI penzbol el. Persze hogy erdekel. De nyilvan nem ez alapjan valasztok part. Ez csak egy ‘vicc’ volt, bar gondolom nem jott at. Es azert meredeknek talalom hogy valakit igy 1-2 komment alapjan elitelunk, mert nem tudhatod nekem mim van es mennyit tudok a tejbe apritani. Azert mert valaki nem kerkedik a vagyonaval attol meg nem biztos hogy nincs neki😉

2019. máj. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Igazából ha nem vagy nagyképű arra amid van és nem vagy lekezelő a másikkal akkor persze hogy lehet. Ha a természeted megfog akkor kicsit sem érdekel hogy mennyi pénzed van vagy nincs.

Egyébként hány éves vagy?

2019. máj. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!