Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Titeket mennyire befolyasol a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket mennyire befolyasol a korkulonbseg?

Figyelt kérdés

Ismerkedesnel? Ha tobb kevesebb mekkora kulonbsegbe mesz bele? Mi az amit mar nem fogadsz el es a korra hivatkozva inkabb leepited az illetot?

Mennyi volt a legtobb Nektek? Ferfi vagy vagy jo es kinek a javara volt tobb v kevesebb?

Koszi a valaszokat!


2019. máj. 16. 09:35
 1/8 anonim ***** válasza:
86%

Nézz vissza, rengeteg ilyen bejegyzés van (korkülönbséges kapcsolat)


Nő vagyok, negyvenes, tartós párkapcsolatban élek. A párom 2 évvel fiatalabb, az előző kapcsolatomban 4 évvel volt fiatalabb. Ez egyáltalán nem sok, sosem volt idősebb pasim.


Ha nem élnék párkapcsolatban és nem is törekednék rá, simán bevállalnék huszonévei végétől is pasit, persze csak akkor, ha nem jobb híján kellenék Neki.

Számomra az a fontos,hogy a páromnak fontos legyek, nőként nézzen rám, és valamennyire minden téren azonos legyen az igényünk/elvárásunk. Legalábbis azokban a témákban ami a kapcsolatunk szempontjából fontos.

2019. máj. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%

28 éves nő vagyok

Alkalmira min 20 max 36

Tartós kapcsolatra min 26 max 36

2019. máj. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%
Nekem általában velem egykorú vagy pár évvel fiatalabb partnereim voltak. Valamiért sosem tetszettek az idősebbek, 2 évvel idősebb volt a maximum. Férjem 1 évvel fiatalabb nálam. 32n
2019. máj. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

34 éves nő vagyok. Nálam van egy határ, amit nem lépek túl. Lefelé a saját életkorom -4 (nagyon max. 5) év, fiatalabbnál nagyon érzem azokat az eltéréseket, amik miatt nem működik hosszú távon, illetve sok fiatalabb nem is az embert nézi, ha nagyobb korkülönbséggel keres nála idősebb nőt, hanem csak kalandozni akar, azt meg én nem akarok.

Felfelé max. 10 év, de az is már nagyon határeset, ugyanis sok férfi hajlamos leereszteni, nagyon elengedni magát egy kor után, engem meg jellemzően még mindig jóval fiatalabbnak néznek, aktív életet élek, sportolok.

2019. máj. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Ideális számomra, hogy 8-10 évvel legyen fiatalabb nálam a lány. Legnagyobb korkülönbség 15 év volt, még abszolút természetes volt mindkettőnk számára. Legkevesebb két év volt, ez már "necces" volt, mert ugyan nagyon jól tartotta magát a csajszi, és sportolt is, de arcra számomra már kezdett a "mamika" korba csúszni. Mindazonáltal az egyik legjobb cumizó volt, ez sem utolsó szempont...
2019. máj. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
13%

22 évesen voltam egy 40 éves nővel, ez volt felfelé a legtöbb, 27 évesen pedig egy 17 éves lánnyal, az volt lefelé a legtöbb.


Igazából annyi, hogyha családot akarnék alapítani, akkor azt egy 20-25 éves nővel majd, amire itt vidéken szerencsére van is esély mondjuk Pesttel ellentétben. Szexre nincs a fejemben korhatár. Ha látok egy szép 16 éves csajt, akkor vele is, ha látok egy szép 45 éves nőt, akkor vele is.

29/F

2019. máj. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
19%
11 évvel idősebb a férjem, 12 éve szerelmes vagyok belé. 😊 Sosem éreztünk semmilyen hátrányt a korunk miatt.
2019. máj. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
73%
Jobban orulok, ha kb. velem egykoru a masik, mindig ezek voltak a legjobb kapcsolataim. A nagyon max a 10 ev felfele.
2019. máj. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!