Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Vélemény? Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Vélemény? Szerintetek most mi van? Csak megnéz mint lányt, vagy vmi mást is akarhat?

Figyelt kérdés

Van egy 17 éves srác, akivel egy suliba járok. már nagyon régóta bejön, és úgy néz ki, hogy én is neki. mindig szemezünk, meg mosolygunk egymásra, és gyakran csinál furcsaságokat. mint például, amikor neki nem ott volt órája, ahol nekem, és mégis elment. vagy amikor álltam a folyosón és beszélgettem a barátaimmal, ő meg éppen a folyosó végén ült egy padon, és előre dőlt, és engem bámult. vagy amikor a barátnőim elmentek mellette a folyosón és rólam beszélgettek, amikor kimondták a nevem, akkor a srác körbenézett a folyosón, majd bámult rám egy ideig. Vagy amikor guggolt a folyosón, és másolta a háziját, az egyik haverja meg észrevett, és szólt neki, akkor hirtelen felállt, és rám nézett. Vagy amikor volt a tűzriadó a suliban, és kimentünk az udvarra, ő meg éppen egy tanárral beszélgetett, éppen őt néztem, amikor a haverja rám nézett, és valamit mondott a srácnak; a srác meg hirtelen megfordult, és rám mosolygott, én meg viszonoztam, majd elfordultam; de amikor visszanéztem, akkor ő is, és újra mosolygott.

még egyszer sem beszélgettünk, és nemrég járt egy lánnyal, de csak egy hónapig, de azóta újra engem bámult, meg ilyenek...


Bocs, h ilyen hosszú lett:S


2010. júl. 6. 20:30
 1/5 anonim ***** válasza:
es mi a kerdes?:D
2010. júl. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem tutira tetszel neki! Drukkolok!
2010. júl. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
elso vagyok,persze h tetszel neki
2010. júl. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
elképzelhető h ezek után lépni fog, és nem hagyja ezt ennyiben?
2010. júl. 6. 20:43
 5/5 anonim ***** válasza:
Sztem tettszel neki!Hogyha olyan a fiú, hogy nem mer lépni,akkor rajtad áll a sor, h kezdeményezz,mert különben nem lesz belőle semmi! Hajrá!!!! :)
2010. júl. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!