Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van még olyan lány rajtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még olyan lány rajtam kívül, aki még sosem járt senkivel?

Figyelt kérdés
Olyan hülyén érzem magam, a korombeliek már szinte "mindenen" túl vannak, páran már házasok is, én meg még ott tartok, ahol egy 14 éves, még a szemezéstől is zavarba tudok jönni, pedig nagyon tetszik egy srác és nem szeretnék beégni előtte. 23/l
2010. júl. 6. 17:34
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Igen 20/L


Nem vagyok hajlandó elmenni valakivel aki nem az esetem. Sajna aki igazán kellett volna az foglalt vagy nem jövök be neki.

2010. júl. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, jólesik, hogy nem tartjátok cikinek az esetemet. Írhattok még nyugodtan!
2010. júl. 6. 18:26
 13/17 anonim ***** válasza:

hello

én még "csak" 16 vok és én is úgy vagyok mint a 18:03-as 20 éves lány...az én bnőim már túl vannak minden, ahogy fogalmaztál...de most épp ott tartok h nem kell pasi majd jön ha akar:)

2010. júl. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Én 18 vagyok. Eddig én is saját magamat okoltam,hogy én miért vagyok ilyen hülye,bénaság ,hogy nekem egy kapcsolat sem jön össze a barátnőimnek pedig igen?Sőt már a szexen is túl vannak...Én meg még a csóknál sem.Pedig tényleg nem vagyok egy bányarém, de hát ez van. Már beletörődtem úgy ahogy. Majd jön akinek jönnie kell. De ha egyedül maradok azt se bánom.
2010. júl. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
ne érezd magad hülyén. én örülnék annak ha olyan lánnyal lenne komoly kapcsolatom akinek én vagyok az első, persze ha minden passzol kívül-belül. mennyivel lenne jobb ha ennyi idős korodra egy kiégett rib#nc lennél?! persze azért van átmenet is... majd fog jönni akinek jönnie kell.
2010. júl. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Hah a kis 13 éves adott tanácsot a 23 évesnek.

De, hmm... hát.. komikus, aranyos? Melyik szó jobb ide? :P

2010. júl. 7. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Nem gáz. Majd jön az! ;)

Amúgy minnél jobban akarod, és foglalkozol vele, sőt, még mondogatod magadnak, h ez milyen gáz, hülyén érzed agad, stb, annál később fog bekövetkezni! Várjál! Nem kell semmit siettetni. Foglald le magad valami mással, és meglátod, besétál valaki az életedbe, hamarabb mint gondolnád! :)

Ha meg tetszik neked egy srác, de nem mersz beszélni vele erről, mert félsz... Állj a sarkadra!

"Mondd meg neki, hogy szereted, hiszen nincs mit veszítened, de mindig bánni fogod, ha nem teszed meg..."

Sok szerencsét!

2010. júl. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!