Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Őszinte kérdés: hol ismerkedje...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszinte kérdés: hol ismerkedjen egy csúnya és szociális fóbiás egyén?

Figyelt kérdés
2019. máj. 1. 22:56
 1/10 anonim ***** válasza:
50%

Őszinte válasz: Sehol. Ilyen problémákkal nem lenne jó senkinek és csak rosszabb lesz utána.


Én is megjártam annakidején, hiba volt. De sebaj :)


Már tudom, hogy nemszabadott volna. Szerencsére már nem is vágyom semmire és senkire. Elvegetálgatok, elfogyok, mint a gyertya...


Unalmas lesz. De már nem számít. Semmi nem számít.

2019. máj. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%
#1 +1
2019. máj. 2. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Interneten mindenképp! Nekem sikerült, szóval neked is van esély.


Csúnyaság meg ha zavar, akkor végy erőt magadon!! Szociális fóbiára pont az a legjobb, ha elkezdesz kimozdulni a komfortzónádból!


Szóval tessék kimozdulni! Jóidő van, lehet menni pl bringázni. De akármilyen sportra is beiratkozhatsz. Én sokáig úsztam pl.


De mehetsz edzőterembe is. Az aztán tényleg megedz!! Namár nem csak izmokra gondolok, hanem szocfóbra. Ott tényleg könnyen hozzászoksz, hogy figyelnek, emberek közt vagy, és ez normális. És nincs más dolgod, mint perkálni, és a személyi edző mindenben rendelkezésedre áll 🙂

(De van, amikor ez egy programban indul. Pl anyum járt életmód klub nevezetű csoportba, ahol minden volt. Étrend, edzés, előadások. Mindez olcsóbbra jött ki a csoport miatt, mintha személyi edzőt fizetnél. Nézz utána, nálatok mik a lehetőségek!)


Szóval én szociális fóbiásként ezt ajánlom.

Kezdd el, csináld, mozdulj ki!! Ahogy egyre több tapasztalatod lesz, egyre jobban ki tudod tágítani a komfortzónádat, úgy lesz egyre könnyedebb a világ, emberek közt lenni, kommunikálni, ismerkedni, párt találni.


Nem tudom milyen szinten állsz, de ha problémát okoz ráírni valakire csak tinderen, akkor kezdd ezzel! Vagy telefonálni mások előtt, akkor erőltesd meg magad!


Ez csak így megy. Neked kell kell megcsinálnod az életedet. Kérhetsz segítséget, persze, de végül neked kell magadnak dolgoznod! Nem lesz könnyű, de ne hidd azt, hogy másnak könnyebb. Csak más bajaik vannak...


Szóval ha szeretnél valamit, akkor TEGYÉL ÉRTE! ennyi a kulcs. 🙂

2019. máj. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A csúnyaság relatív, nem mindenkinek jelenti ugyanazt. Szerintem meg bárhol el lehet kezdeni az ismerkedést.
2019. máj. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Dolgozz a szociális fóbián. A csúnyaságon nem tudom, tudsz-e dolgozni, mert lehet csak kövér vagy és alaktalan az arcod, azon nyilván tudnál. Ha tényleg deformáltságod van, az kínos.
2019. máj. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Csúnya az arcom. Vagyis photofeeler szerint olyan 5/10, de társkeresőkön teljesen láthatatlan vagyok.
2019. máj. 2. 18:10
 7/10 anonim ***** válasza:
Az nem feltétlenül jelenti, hogy ronda vagy, a képeid is lehetnek szarok.
2019. máj. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Élőben sem néz rám senki, bár igaz, mostanában nem is nagyon járok el. De egy kezemen meg tudom számolni, hányszor vettem észre élőben lányon, hogy tetszettem neki.

Régebben voltak barátnőim, de mostanában semmi...

2019. máj. 2. 18:21
 9/10 anonim ***** válasza:
Az átlagon felüli embereket figyelgetik max a többiek. Valakik ezek szerint elfohadhatónak találtak annyira, hogy leálljanak veled. Inkább mozdulj ki a házból, mint azon emész magad, hogy te most 5\10-es vagy 4.5\10-es vagy.
2019. máj. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Amíg egy fokkak szebb vagy az ördögnél, addig senkit nem fog érdekelni az arcod. Ez a baj a hülye szocfóbbal. Sokkal jobban számít az önbizalom és a kommunikációs készség!

Készség jó szó. Képesség szó veleszületett tulajdonságra utal. A kommunikáció nem ilyen, ezért is nem ezt használom. A beszédkészség tehát egy tanulható dolog, fejleszthető. De ehhez ki kell mozdulni!! Vagy kezdj el youtuberkedni, mit bánom én! 😃


Szóval segítségért gyere ide, de a nyafizás nem kell!

2019. máj. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!