Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha a férfiak nem kezdeményezne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férfiak nem kezdeményeznek nálam, az azt jelenti csúnya vagyok?

Figyelt kérdés
Ha meg is néznek,és én rájuk nézek egyből leveszik a szemüket rólam.
2019. ápr. 2. 15:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy úgy nézel rájuk, hogy abban semmi bátorítás nincs, inkább elutasítás. Kérdezd ki ismerőseidet, mit mondanak a nézésedre.
2019. ápr. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Én nem szoktam úgy nézni férfiakat,mert szégyenlős vagyok.
2019. ápr. 2. 15:50
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Hol nem kedzeményeznek? Az utcán, ismeretlenül?
2019. ápr. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Igazán úgy sehol..

Vagy másnál sem szoktak?

Én nem tudom igazából,lehet hogy csak önbizalomhiány az egész,és én gondolom túl a dolgokat.

Ha tetszik valaki,én se szoktam bámulni,legalábbis úgy hogy észre vegye biztos nem!

De a férfiaknál nem tudom,hogy van ez..

2019. ápr. 2. 16:00
 5/12 anonim ***** válasza:
72%
Biztos nem vagy csúnya. Inkább a kisugárzásod lehet furcsa számukra. Lehet azt érzik, hogy be vagy feszülve, vagy zárkózott vagy. Enged el magad, legyél felszabadult, vidám kis mosolygós és máris ott hevernek majd a lábaid előtt. A női mosolynak hatalmas nagy ereje van:)
2019. ápr. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen vagy csúnya. Nálam csak simán nem mernek.
2019. ápr. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
6os.Tőled miért nem mernek? Vagy honnan tudod,hogy ez az oka neki?
2019. ápr. 2. 16:34
 8/12 anonim ***** válasza:
87%
Nem feltétlenül csúnyaság függő. Mondjuk valakihez, aki nagyon sztereotipikusan "csajosan" öltözködik valószínűleg többen odamennek, mint aki felvágott hajjal és bőrzekében járkál.
2019. ápr. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nálam sem kezdeményez a kutya sem, pedig abszolút ki vagyok békülve magammal, jó a kisugárzásom, sokat mosolygok.

Igaz, tomboy vagyok és kékeszöld mohawk-ot hordok, de én nem is várom el, hogy tolakodjanak értem a férfiak. Ha kell, én lépek először. Aki meg túl félénk ahhoz, hogy megszólítson, de látom rajta az érdeklődést, segítek rajta. :)

Nem kell mindig a férfinak kezdeményezni, te is megteheted.

2019. ápr. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Én nem szoktam úgy nézni férfiakat,mert szégyenlős vagyok."


Lehet, ők is azok. Na és?

2019. ápr. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!