Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon ciki ez, hogy megtetsze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon ciki ez, hogy megtetszett egy ismert ember?

Figyelt kérdés
Egy koncerten találkoztam személyesen az egyik fellépővel, volt alkalmunk kicsit beszélgetni is, rokonom által, aki az ő "csapatában" dolgozik. Nem az az ember foglalkoztat, aki a színpadon van, hanem a stílusa és tulajdonképpen a személyisége lett nekem nagyon szimpatikus, amikor beszélgettünk. Tudom, hogy hihetetlen bután hangzik, de azóta sem tudom kiverni a fejemből ezt, és úgy érzem, mintha megtetszett volna. Nagyon cikinek érzem. Mit gondoltok az ilyenekről? Köszönöm előre is :)
2019. ápr. 30. 22:34
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Erzsi, te vagy az?
2019. máj. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Írj neki nyugodtan, ha rokonod kapcsolatban van vele akkor egészen kedvesen áll hozzád meg már beszéltél is vele, nem fog elhajtani. Viszont csak akkor kezdeményezz ha egyedülálló.
2019. máj. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!