Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon ciki ez, hogy megtetsze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon ciki ez, hogy megtetszett egy ismert ember?

Figyelt kérdés
Egy koncerten találkoztam személyesen az egyik fellépővel, volt alkalmunk kicsit beszélgetni is, rokonom által, aki az ő "csapatában" dolgozik. Nem az az ember foglalkoztat, aki a színpadon van, hanem a stílusa és tulajdonképpen a személyisége lett nekem nagyon szimpatikus, amikor beszélgettünk. Tudom, hogy hihetetlen bután hangzik, de azóta sem tudom kiverni a fejemből ezt, és úgy érzem, mintha megtetszett volna. Nagyon cikinek érzem. Mit gondoltok az ilyenekről? Köszönöm előre is :)
2019. ápr. 30. 22:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
18%
Ez színtiszta pszichológia. Sikeres ember, ez pedig tudatalatt vonzalmat ébreszt a nőkben, mivel hatalommal is bír. Bocsi.
2019. ápr. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
69%
Egyik barátnőm ilyen harminc felettiként. Én addig nem tartom gáznak, amíg ábrándozik. Volt, hogy ahhoz az emberhez kapcsolódó ajándékot adtam neki. Csak azt kell realizálni, hogy soha nem fog összejönni a dolog.
2019. ápr. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
56%
Privába leírod ki az?:) kíváncsi vagyok:D
2019. ápr. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális elvégre ő is ember! Vagy nem?


De legalább te szerecsés vagy hogy beszélhettél vele személyesen!

Sokan nem tudnak akik hasonlo helyzetben vannak, egy próbát szerintem megér ha azt érzés hogy tényleg kompatibilisek vagytok

2019. ápr. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki, majd úgyis elmúlik. :)
2019. ápr. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Biztos ő az :D


[link]

2019. ápr. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, főként a normális, és értékelhetőeket. :)


Igazából igen szerencsés vagyok, hogy beszélhettem vele, de az akkor volt, nem igazán tudom, hogy írhatnék e neki, mert akkor már tényleg nagyon butának érezném magam, és az is lehet, sőt, több, mint valószínű, hogy azért benne nem hagyott ilyen mély nyomot. Nem tudhatom. Biztos rengeteg emberrel, lánnyal beszél nap, mint nap. :)

2019. ápr. 30. 22:56
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Általában egy ismert ember azért lesz ismert, mert van benne valami ami megfog másokat. Ha unszimpatikus, semmilyen akkor valószínűleg nem lesz túl híres. (Kivéve ilyen ÉNB meg VV celebek). Tehát érthető, hogy megtetszett.
2019. ápr. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
#3 Nem szívesen írnám le, ne haragudj, így is tényleg nagyon hülyén érzem magam... :D
2019. ápr. 30. 22:56
 10/12 anonim ***** válasza:
Ne érezd hülyén magad elvégre ugyan olyan ember ő is! Ha tényleg azt erzed hogy meg akarod próbálni akkor szolj rokonak hogy hozzon ossze meg egy talit :D azt próbáld valami jo beszélgetéssel felkelteni a figyelmét, most nem tom hogy fiu vagy, vagy lany, mert ha fiu akkor hívd el randira azzonal ha nos nő akkor nem tom... finomabb célzások esetleg egy kávé meghívás! Hogy kettesben legyetek
2019. ápr. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!