Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan csábíthatom el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csábíthatom el a kiszemelt pasit, ha ismert ember?

Figyelt kérdés

A helyzet az,hogy nagyon tetszik :$

Ismerjük egymást futólag, beszélgettünk párszor, ha meglát mindig kedvesen mosolyog, köszön, de általában csak annyi,hogy szia hogy vagy,miújság. De amikor volt rá alkalom, akkor jól elbeszélgettünk. :)

Szeretném elcsábítani legalább egy randira, hogy meglássam,hogy való-e hozzám és akár egy éjszakában is benne lennék vele, pedig eddig még csak 1 pasival feküdtem le (volt barátom...).

Nincs barátnője ez 100%

Fiatal, korban illünk egymáshoz. Hogy közeledjek hozzá? Pénteken elvileg egy szórakozóhelyen leszünk...valakinek ötlet? :P Nagyon megköszönném:)) 19/L


2010. febr. 9. 15:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Ki az az ismert ember?
2010. febr. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sp az mi?
2010. febr. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Legyél vele kedves, ne úgy bánj vele, mintha "ismert ember" lenne... ha érdekled, akkor a végén még ő fog kezdeményezni.

Bár, ha túlságosan ismert, celeb blabla, akkor nem ajánlanám... túl sok ellenséged lenneakkor egyszerre.

De azért sok sikert a pénteki bulihoz! :)

2010. febr. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hát ne haragudj de te egy ku_rva vagy :S
2010. febr. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
csak nem a benkő dániel az??:O
2010. febr. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

k_urva vagyok mert tetszik egy pasi??? :O jó tudni...

nem tehetek róla,hogy ismert...és már akkor is tetszett,amikor még nem volt az és nem a hírneve érdekel, hanem az,hogy soha egy férfit se tartottam még olyan vonzónak, mint őt:)

és nem talált: nem sp és nem benkő dániel :D

aki a kérdésre válaszolt,annak köszönöm:))

2010. febr. 9. 19:16
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem azért írta h k_rva vagy, mert azt mondtad, h akár egy egyészakásban is benne lennél. S mint ahogy azt tudjuk, ezt a K-k szokták csinálni, csak ők pénzért.
2010. febr. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!