Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért csak az okos pasiknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak az okos pasiknak jövök be?

Figyelt kérdés
Ne értsetek félre, ez egyáltalán nem baj, sőt... csak kíváncsi vagyok, mi lehet az, amit meglátnak bennem. Az okost arra értem, hogy a tudományokon kívül szinte semmiről nem tudnak beszélni, minden versenyen ott vannak stb. Van jópár ilyen ismerősöm, mivel elég erős suliba járok. És elég látható jeleit látom annak, hogy tetszek nekik. Az ilyen fiúknak mi jön be? A kevésbé okos fiúkat nem látom, hogy túlzottan érdekelném.
2010. júl. 4. 23:53
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Élek halok az okos férfiakért :) Te sem vagy buta, és pont ezt szeretik benned igazán :) Borzalmas az, amikor képben vagy több dologgal kapcsolatban, de semmiről nem tudsz beszélgetni a hapsival, mert egyszerűen ő se nem olvas, se nem néz híradót, vagy nem érdekli semmi. A másik meg hogy leírhatatlan az, amikor valaki arról beszél amit szeret :) Amilyen áhítattal tudnak mesélni róla és még érdekes is :) Az okos férfiaknál nincs jobb :) Szóval tedd össze a két kezed :):)
2010. júl. 5. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Kösz kösz, értékeljük ám a kritikát. :)

Egy nemdiplomás.

2010. júl. 5. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

,,Úgyhogy a diploma nélküli pasik 99%-a semmirekellő lumpen valami..."


Ne is haragudj,de ilyen gondolkodásmóddal Te sem igazán repkedsz szellemi magaslatokban,sőt.Az intelligenciád valószínűleg nem áll egyenes arányosságban a papírjaid számával.A korlátolt és sötét emberek mondanak olyanokat,mint Te.

2010. júl. 5. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Úú, kéretik nem összekeverni a másik 69%-ossal, én a második 00:23-as vagyok.
2010. júl. 5. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Szerinted az okos abban nyilvánul meg, hogy a tudományokon kívül semmiről nem lehet vele beszélgetni? Ők okosok a maguk területén, de az élethez viszont a legtöbbje nem nagyon ért. Az életben adódó helyzetekben a legtöbb elveszik. Szerintem az az okos, aki érti is amit csinál és mellette még az életben is boldogul.


üdv

2010. júl. 5. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Mennyire idegesít téged hogy valamit szenvedélyesen szeret az illető? Egy céltalan ember nem viszi sokra akár diplomás akár nem. Attól hogy atomfizikus még lehet érzelmileg nulla és fordítva. Ha te nem érdekled, csak az hogy játssza az eszét, akkor ne foglalkozz vele.

L24

2010. júl. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Én azt mondom örüljél neki.Persze ez alatt nem azt értem hogy állj szóba egy kockával aki csak a saját hivatásáról és az iskoláiban elvégzett témakörökről tud csak beszélni,és azon kívűl meg is állt a tudomány.A másik egy okos embert nem a diplomák teszik azzá,hanem hogy mennyire tájékozott és sokrétű,alacsonyabb végzetségű embereknek nagyobb a lexikális tudásuk nem 1el találkoztam.Okos művelt pasi volt,és még jóképű is.Szerintem látják rajtad hogy intelligens vagy,lehet hogy van 1olyan kisugárzásod,lehet veled értelmesen beszélgetni,ez levágódik 1-2mondatból 1 emberből már az ismerkedés elején is.A megjelenés,a kiállás,a modor sokat vet a latba.Nem egy rihegős röhögős harsány csaj aki 10ig tud elszámolni,és alapvető dolgokhoz nem tud hozzászólni,játszd el a butuska pics@ szerepét hát ha a taplóbbak rádnyomúlnak:DA másik még az okos pasik közűl se sokan szeretik az értelmes nőket:)tapasztalat.Évekig olyan helyen dolgoztam ahol azonos beosztásba voltak a hölgyek és a férfiak versenyképes jövedelemmel,a pasik többsége teljesen ki volt bukva hogy némelyik nő ugyanazt a pozíciót megkapta,mert szakmai tárgyi tudása legalább volt akkora mint a pasi kollégának,ezen a helyen túlképzett emberek dolgoztak erős anyagi háttérrel és ment a nemek harca rendesen.Ebből csak azt akartam kihozni hogy még az okos pasik is tartanak az okos nőktől.:)s az igazság az hogy egyre több nemcsak a szép nő hanem ezzel együtt az okos nő is.Munkahelyem az élő példa erre csupa erős egyéniségű és értelmi szintű szép kolléganő dolgozik,na és pasi is.:)
2010. júl. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen az eddigi válaszokat :)

azt vettem le, lányoknál az intelligencia lehet hátrány, nem is kicsi... :S

2010. júl. 5. 23:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!