Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért csak az okos pasiknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak az okos pasiknak jövök be?

Figyelt kérdés
Ne értsetek félre, ez egyáltalán nem baj, sőt... csak kíváncsi vagyok, mi lehet az, amit meglátnak bennem. Az okost arra értem, hogy a tudományokon kívül szinte semmiről nem tudnak beszélni, minden versenyen ott vannak stb. Van jópár ilyen ismerősöm, mivel elég erős suliba járok. És elég látható jeleit látom annak, hogy tetszek nekik. Az ilyen fiúknak mi jön be? A kevésbé okos fiúkat nem látom, hogy túlzottan érdekelném.
2010. júl. 4. 23:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
82%
A kevésbé okos fiúk azért nem próbálkoznak,mert gondolom ne makarnak okso lánnyal lenni,h butának érezzék magukat.
2010. júl. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
55%
Mert te is stréber vagy!
2010. júl. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
74%
én nem vagyok okos fiu, inkább laza és független de ha küldesz 1 képet eldöntöm h nekem is bejössz e :D
2010. júl. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Nyilván az intelligensebb srácok nem annyira felszínesek,mint menő manó társaik,és Ők nem a külsőségekre fektetik a hangsúlyt,és a belső értékeket is meglátják Benned.Szerintem ezért.Mondjuk nem jó az,ha valakivel pusztán a wowozásról lehet társalogni,és az sem,ha egy felszínes alfahímmel kerülsz össze.Keresd az arany középutat,és próbáld meg az Ő figyelmüket magadra vonni!
2010. júl. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
A nem okos fiúknak csak a ribanc lányok kellenek. Ez olyan, mint régen a vagyoni helyzet. Örülj hogy jó suliba jársz és okosokkal vagy körülvéve. Képzeld el, ha egy átlag-szar suliban kretén füvesek bomlanának érted. Annak jobban örülnél? OoO
2010. júl. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
ha jól nézel ki akkor nem érdekli a pasikat h okos vagy, vagy mégsem
2010. júl. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg te sem vagy éppenséggel retardált. Ennyi.

A fiúk nagy része nem bírna elviselni nálánál okosabb lányt, ez lehet a magyarázata, hogy a kevésbé okosaknak nem jössz be. Akinek viszont egy csöpp esze van az nem kezd üresfejű plázacicákkal, ez lehet a magyarázata hogy az okos fiúknak viszont bejössz.

2010. júl. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

nem vagyok stréber, egyáltalán nem :)

köszönöm a válaszokat

2010. júl. 5. 00:00
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Na én soha nem szerettem az ugynevezett okos, vagy inkább túlokos fiúkat. Csak egy volt a téma, de az aztán órákig. Pfujj! Legyen egy srác sokoldalú, és nem feltétlen diplomásnak kell neki lenni, hogy aranyos, kedves, előzékeny, és rendes legyen.
2010. júl. 5. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

00:04: "...nem feltétlen diplomásnak kell neki lenni, hogy aranyos, kedves, előzékeny, és rendes legyen."


Muhaha... persze, igazad van, csakhogy... Ma már minden utolsó h*lye is elvégez egy főiskolát legalább, tehát finoman fogalmazva ritka, hogy normális pasinak ne legyen diplomája. Úgyhogy a diploma nélküli pasik 99%-a semmirekellő lumpen valami...

2010. júl. 5. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!