Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, válaszokat! Mennyi idő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, válaszokat! Mennyi idő kellett?

Figyelt kérdés
Fiúk, ti 16-17 évesen mit vártok/vártatok el a barátnőitektől? Mennyi idő után smároltatok és mennyi idő kellett ahhoz hogy eljussatok a szexhez ?
2010. júl. 4. 21:16
 1/6 anonim ***** válasza:

smárolást azt csaj válogatja nekem volt h első randi meg 2hét is:)

sex az 5-6 hónap

2010. júl. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát, smárolás szerintem azonnal kezdődhet, a szex meg max 1 hónap, ha szűz akkor várni kell 3 hónapot. (a fiúk akár azonnal képesek a szexre is, de persze lehetnek "mellékhatások")
2010. júl. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
és a szexel várnátok 1 évig ?
2010. júl. 4. 21:28
 4/6 anonim ***** válasza:
ha szeretem a lányt várok egy évig :D de persze ne legyen vasszűz. játszadozni lehessen :P
2010. júl. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát általában én nem szoktam megkérdezni egy lányt, hogy "járunk? " hanem cókkal indul a kapcsolat:D most az milyen már ha rákérdez valaki:D szexre meg persze hogy várnék 1 évet. csak ahogy előttem is írták azért egy kis szeretgetés szükéges. ismerek olyan lányt, aki még csókolózni sem akar házaságig meg ölelést is alig és már 18 éves xD na ilyenekkel azért nem jönnék össze. azt mondja undorító csókolózni:D
2010. júl. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
*csókkal
2010. júl. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!