Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, nektek mi a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek mi a véleményetek? Bővebben lent

Figyelt kérdés
szóval nekted mi a véleményetek az első csókról? Milyen volt életetek legelső csókja, hogyan éltétek meg ? Fiuk válaszát várom 16/L
2010. júl. 4. 19:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nekem még nem volt, utálnak a nők:(

20f

2010. júl. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
dehogy utálnak :) nekem még nem volt senkim
2010. júl. 4. 19:37
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem sem, épp ezért gondolom hogy utálnak:D
2010. júl. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Én részegen/félrészegen csókolóztam először.

Tudatomnál voltam, tudtam mit csinálok...Jóvolt, élveztem :P

Igaz 1 nagyon picit összekoccant a fogunk, mert azér az egyensúlyom nem volt a helyén, de ez nem lényeg :)

Imádtam az elsőt, és a lányt is imádom :)

15/F

2010. júl. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
hát az kizárt, bár engem se birnak :(
2010. júl. 4. 19:41
 6/11 A kérdező kommentje:
részegen ?? és 15 vagy? hát gratulálok, ezt hivják asszem szánalmasnak
2010. júl. 4. 19:43
 7/11 anonim ***** válasza:
1. vagyok, remélem idén nyáron megtudom, és akkor már tudok rendesen válaszolni a kérdésre:)
2010. júl. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát.. Nehéz leírni. Van valami varázsa, mikor úgy érzed átléped az eddig elválasztó falat. Kitölti a látómezőt az arca, s nem is lehet másra gondolni, csak arra, hogy közelebb. S kicsit szorongva, de végül átléped a falat, s kicsit kavarogsz: érzed őt, az illatát, ajkait... S öleled, csókolod...
2010. júl. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Khm, mi is a probléma azzal hogy 15 vagyok? :O

Legjobb haverjaim bankettján már csak ihatok :D

Ne legyenek előítéleteid, anélkül, hogy nem ismersz.

Te itt azt mondod nekem, hogy szánalmas vagyok, amikor én rendesen válaszoltam a te érdekes kérdésedre, amit itt már nemtom hányszor feltettek egyébként.

Azt hiszem ne kötekedjünk, tartsd magadba legközelebb a véleményedet.

Na pás.

15/F

2010. júl. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nekem nagyon tetszett:D és semmihez sem hasonlítható. mámint utána még 1 évig voltam együtt a hölggyel és azalatt egyszer sem történt hasonlóan jó csók:( valószínű a varázsa miatt:P de megjegyeztem egy életre:D 18/F
2010. júl. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!