Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire szoktatok izgulni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire szoktatok izgulni az első randi előtt? És meddig szokot tartani?

Figyelt kérdés
Létszi írjatok nemet és kort is:D
2010. júl. 4. 15:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Én mindig izgulok, most lesz pont a második.Most kevésbé vagyok ideges.Az ideje attól függ hogy hogyan érezzük magunkat.Ha jól érzed magad és a másik is jól érzi magát akár lehet 3-4 órás is( nekem volt már ilyen).A mostan jelölttel első pedig 2 órás azt hiszem.
2010. júl. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ja lemaradt.

L19

2010. júl. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nekem most lesz vele az első:D de nagyon izgulok:d és mivel csak úgy van busza ezért 4 órás lesz
2010. júl. 4. 15:21
 4/9 A kérdező kommentje:
És am megcsókolt lső randin?
2010. júl. 4. 15:21
 5/9 anonim válasza:
Szia! Az első randi meghatározó. Sztem mindig jó, ha több időt szántok az elsőre. Sosem találtam jónak, mikor olyan időpontra van téve a jeles alkalom, mikor a másiknak vhova mennie kell egyéb elfoglaltságok miatt és emiatt másra is nagyon foglalkoztatja. Az természetes ha izgul vki az első randi előtt, de mindig pozitívan kell hozzáállni a dolgokhoz, hogy jól fog sikerülni, e miatt ne rágja senki sem magát, mert ezt a másik fél megérzi, ugyanúgy mint a magabiztosságot. Ne ragasszátok rá minden egyes alkalommal a randi megnevezést a találkozókra, mert ez csak fölös frusztráltsághoz vezet, jobb a sima tali kifejezés és a hasonló laza hozzáállás is . 23/f
2010. júl. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Apropó! A csók a biztos jele, hogy későbbiekben is szeretne találkozni veled, az időzítés általában a végére esik, mondjuk nemárt megteremteni rá a lehetőséget, alkalmat.
2010. júl. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia, első vagyok.Nem volt csók, de másodikon sem.Tudja hogy lassan szeretek haladni.A randi most is jó volt, sőt 4és fél órás.Szeretnék következőt is, remélem ő is.

L19

2010. júl. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Irigyellek nagyon első:D Nálunk se volt csók de most egy darabig nem tudunk talizni mert ő nyaral aztán én:( de úgy érzem ebből lesz vmi:D
2010. júl. 6. 11:21
 9/9 anonim ***** válasza:

Az elson baromira izgultam hanyingerem volt remeget mindenem :D de amikor meglattam es elkezdtunk beszelgetni akkor oldottam es ahigy telt az ido egyre jibban elengedtem magam :)

15/L

2012. júl. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!