Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez a szerelem? (lent böv. ) 16/L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a szerelem? (lent böv. ) 16/L

Figyelt kérdés

egyéves suliba jártam itt külföldön(most 2.an juliusban fejeztem) es voltak mindenhonnan osztalytarsaim.szerb,boszniai,indiai,arab,fülöpszigeteki,mongoliai,armeniai,romaniai,ALBÁNIAI.

elsö pár hétben még ismerkedtünk,majd egy román csaj(akivel barátkozom) mondta h az eggyik albán pasi érdeklödik irántam.addig észre sem vettem h milyen aranyos az a pasi.flörtöltünk.eggyütt ültünk az órákon ahol lehetett.pár nap után elkértem a romániai csajtol az alban pasi számját.irogattam is a pasival.járni akart velem.mivel nekem még nem volt pasim ezért mondtam h idöre van szükségem h kicsit jobban megismerjem.mondta ok,csak ne sokra.2hétig tartott az udvarlása,majd irta smsben h másnaptól már egy másik csajjal van eggyütt az osztályunkból.a boszniaival.mikor ezt elolvastam,a szemeim megteltek könnyel.s azután még 2hétig sirtam s magamtól kérdeztem h : vajon miért pont velem tortent ez meg?en hibam volt talan?mert nem jartam vele? :( ez december 4-en tortent 2009-ben.ezutan kb 1hetig nem birtam rola senkivel sem beszelni,mert ha eszembe jutott akkor könnybe labadt a szemem,s sirnom kellett.

kesobb a csajjal is osszehaverkodtunk vmi szinten,marmint nem vagyunk baratok,csak neha megkerdi h vagyok meg ilyen hulyesegek.az alban pasi tovabbra is flortolt velem.amikor a csaj nem volt ott akkor beszelgettunk,megkerdezte h mit erzek irtanta.hirtelen elgondolkodtam h most meg mondjam-e neki az igazat v inkabb hallgassak.megmondtam neki: SZERETLEK!.a pasi mosolygott,de epp ekkor jott a csajja ugyhogy nem birtuk vegigbeszelni.kesobb felajanlotta a pasi h jarhatunk mi titokban is.mondtam h nekem van lelkiismeretfurdalasom azert.nem tudja h mennyit sirtam erte.meg azt sem tudja h mennyire faj amikor meglatom a csajjal h csokoloznak meg fogjak a kezuket,nevetgelnek eggyutt.

semmi nem tortent kozottunk.egy csok sem.SEMMI.

amikor meglatom akkor meleg erzes fog el,a szivem kiugrik ha mellettem megy el,ha ramkacsint,ramnevet.amikor meglatom a kis barna szemeit..jooooj :) <3<3<3<3<3


EZ A SZERELEM VAJON?HARCOLJAK ÉRTE?

nagyon fáááááj :((

es bocsi ha hosszu lett a mese..de meg mindig nem hevertem ki..


2010. júl. 4. 05:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Háát... bonyolult a helyzeted... én nem nevezném szerelemnek a srác részéről... tudom, hogy nehéz elfelejteni, nem is azt mondom ,hogy próbáld meg mert úgyse fog sikerülni, hanem beszéld meg vele a dolgot, hozd olyan helyzetbe hogy döntsön, vagy te, vagy a másik lány... állj talpra és cselekedj :-)
2010. júl. 4. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
mocskos albán :D
2010. júl. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
mocskos albán :D
2010. júl. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
és a részemröl szerintetek szerelem?mármint ezt nevezik szerelemnek? :)
2010. júl. 4. 13:56
 5/10 A kérdező kommentje:

azt mondta h nem bir szakitani a csajjal mert akkor valami problemat csinal a csaj neki,de hogy milyent ezt mar nem mondta.

meg mondta h semmi komolyabb nem lehet koztunk mivel a szulei nem engedik h egy nem alban csajjal hazasodjon.nem rogton akarnek hazasodni vele,de felek h ez komolyabbra is fordulhat s akkor?a szulei meg aztsem engedik h egy nem alban csajjal eggyutt legyen,igy valahogy titokban jarnak(nem ertek hozza hogy hogyan).

a pasi mondta h ha akarom akkor most julius 4.etol jarhatnank.bizti akkor mar a csaj visszamegy boszniaba.v nemtudom.

2010. júl. 4. 14:00
 6/10 anonim ***** válasza:
hmm ajánlom neked az ELRABOLVA című filmet nagyon tanúlságos (akció film)
2010. júl. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Részedről ez nagyonis szerelem, de részéről...tudom, hogy mennyire fáj, mert éppen én is egy ehhez hasonló helyzetbe csöppentem bele. sztem csak annyit tudsz tenni, hogy olyan dolgokat csinálsz, amiket szeretsz. én pl. elmentem táncórákra, meg verseket írtam, és így valamennyire kitudtam adni a fájdalmat.

Nézz körbe, hogy ezen a fiún kívül, még mennyi helyes srác vagy, és hogy vannak srácok, akiknek bejössz, és akik sokkal jobban megérdemelnek, mint ez a srác.

Hidd el, meg fogsz lepődni, hogy mennyi lehetőséged van, és már nem fogsz állandóan azon kattogni, hogy mit csinálj, és mit ronthattál el.:)

Sok sikert!:D

2010. júl. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
mondd a srácnak hogy "Kosovo je SRBIJA!" és tutira beléd fog szeretni!
2010. júl. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
5.válaszolónak: azthiszem h nem lesz belölünk semmi..nem jelentkezik..lehet hogy csak elkell felejtenem..de azért köszi :)
2010. júl. 5. 14:01
 10/10 A kérdező kommentje:
6.válaszolónak : ezt azt jelenti h kosovo az szerbia,nem?en is tudok szerbul valamennyit..de ilyesmit biztos nem mondok neki..
2010. júl. 5. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!