Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randi vége, meg szeretném...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randi vége, meg szeretném csókolni, hogyan?

Figyelt kérdés
2010. júl. 3. 21:54
 1/7 anonim ***** válasza:

odahajolsz, és a nyelveddel megcsiklandozod a manduláját. ha van neki. előtte azért kérdezz rá..

18/L

2010. júl. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 kevin42 ***** válasza:
Vége a randinak, felálltok, majd kitárod a karodat, hogy megölelnéd, meg is öleled és megcsókolod ennyi, de először csak egy szájra puszit adj, azután csókolózzatok...
2010. júl. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
semmi tulzás...csak hajolj közel és ha látod h nem ellenkezik, vagy hasonloan közeledik, akkor simitsd meg az arcát gyengéden és a másik kezeddel húzd oda a száját a tiédhez és nyomj egy hosszu puszit, ami közben az alsó ajkad becsuszik az övéi közé...semmi nyelves...első "csók" szal csak gyengéden, mindenféle erotikus közeledés nélkül. remélem segitettem...16/l
2010. júl. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Korod? Nemed?
2010. júl. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem tegnap volt a barátommal az első randim, előtte 3 napja ismertük egymást, de nagyon bejöttünk egymásnak. szóval elmentünk billiárdozni, sokszor ölelgetett meg szájrapuszit adott, aztán sétálás közben egyszer leálltunk, megölelt, sokk-sok szájrapuszit adott, aztán rendesen megcsókolt. nekem ez volt az első csókom, neki nem... 14 L, barátom 18F
2010. júl. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
18, hím
2010. júl. 4. 00:14
 7/7 A kérdező kommentje:
és debreceni, a föld nevü bojgóról
2010. júl. 4. 00:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!