Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak! Nektek ez az álom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Nektek ez az álom női test? (KÉP)

Figyelt kérdés

[link]

Mit kéne egy ilyen testen javítani?


2019. márc. 24. 09:46
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
53%
Nagyon sovány, ez inkább már beteges alkat.
2019. márc. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
37%
Deréktól lefelé formátlan és túlságosan vékony.Ezen a testen,egyedül a mell van "rendben".
2019. márc. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
47%
Nem arányos, keskeny a csípője.
2019. márc. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
54%
Gebe.
2019. márc. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 A kérdező kommentje:

#6 nem vagy a legokosabb példány, főképp hogy a 2 lánynak köze nincs egymáshoz. Az egyik egy mell nélküli deszka, aki kinéz egy férfinak, az általam belinkelt meg egy telt, szép testű nő.

Nem vagyok férfi, férfiként miért érdekelne hogy a férfiak milyen testű nőket szeretnek?:D Emberek gondolkozzatok már mielőtt f**zságot beszéltek. Ilyen buták a jövőben kímáljenek, nem tetszik a kérdés = nem válaszolsz

Szerintem valami dagadék pontozgat le mindenkit, akinek savanyú a szőlő. Aki a kérdésre válaszol és nem egy retardált fadarab, az tőlem kapja a zöldet.

2019. márc. 24. 10:21
 16/40 A kérdező kommentje:
Le merem fogadni nem csak férfiak válaszolnak, hanem a sok szétfolyt testű nő is, azért jön ennyi negatív kritika.:D Nekem mindegy, mert nem én vagyok a képen, csak bírom amikor itt mindig mindenki le van húzva NORMÁLIS alkattal, élőben meg a férfiak a sz*rját is megennék egy ilyen nőnek.
2019. márc. 24. 10:23
 17/40 anonim ***** válasza:
41%
Én nő vagyok szerintem csini en is szivesen neznek ki igy. Egy kicsit lehetne husisabb a combja de igy is nagyon szep.
2019. márc. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
85%
Ez mi a szartól párkapcsolat kategória??? Amúgy meg, csak egy csöcs az egész. Ettől kéne elájulni? Élőben se érdekelne, egy a sok milliárdból.
2019. márc. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
100%

#16


Gondolom szilikonmellről se hallottál még. Aki genetikailag vékony annak nincs ekkora szabályos nagy melle.


Ja, és gondolom arról se hallottál még, hogy a szépség mindenkinél mást jelent. Van, akinek ez a csaj gebe, van akinek oké.


Nőként én nem irigylem ezt az alakot. Nagyon vékony. És még mielőtt jönnél, hogy savanyú a szőlő, 159 centi 49 kg, vékony sportos, enyhén izmos alkatom van.

2019. márc. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 A kérdező kommentje:
#18 persze-persze, tudjuk itt senkit nem érdekelne, bezzeg az utcán az ilyen nők után törik ki a nyakukat a férfiak:D
2019. márc. 24. 10:31
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!