Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Volt már valakinek, olyan...

Zfaktor kérdése:

Volt már valakinek, olyan hogy az álom alatt, az agy tudatára ébredt, de a test még tovább maradt mozdulatlan?

Figyelt kérdés
Az álom egy napsütötte rét , zöld dombokkal tarkítva , ahol én és pár hasonló jó magam , fehér ruhában sétálgattunk. A tudatalatti és a tudatos gondolkodás működhet egyszerre vajon ?? Kíméljenek a tahók meg trollok, remélem van itt fent normális ember is

2017. szept. 11. 18:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Fogalmad sincs hány tudatos álmodót fárasztasz ezzel a kèrdèssel. Arról nem is beszèlve, hogy bűzlik a racionalitásba vetett hitedtől ès attól, hogy számodra az ezotèria teljesen irracionális ès megveted ezèrt. Ez csak egy èszrevètel nem szemèlyeskedès. Nehari.
2017. szept. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem tartom irracionálisnak az ezotèriát, ez az egyik. A másik , hogy inkább hasonlo èlmènyt utáni hatásrol vártam volna választ, mivel kèptelen voltam felèbredni, akármennyire is szerettem volna, vègül valami visszalökött. Csak választ kerestem, valamit nagyon fèlre èrtettèl
2017. szept. 11. 19:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem lökött vissza senki. Alvás alatt nem müködik a mozgatóideg, ellenkező esetben az álomban az arcodra szállna valami, leütöd és a valóságban arcon csapnád magad, aktiv ruptus interuptos ideggel.
2017. szept. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Persze, alvási apnoé egyik velejárója szokott lenni.
2017. szept. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!